Formula 1 Kulübü

Arkadaşlar merhaba,
Yukarıda da bir arkadaşımız yazmış kanalı kuramadığı ile ilgili. Benim de benzer bir problemim var. Verilen frekanslar ile kanalı arattığımda kanalları buluyor ancak kanal listesine kanalları eklemiyor. Nette bununla ilgili bir bilgi bulamadım, son çare buraya yazıyorum. Yardımcı olabilecek varsa konunun akışını bozmamak adına özelden dönüş yaparsa sevinirim.

Yapılan açıklamaya göre kanal frekansı eklendikten sonra kanal sadece antreman, sıralama ve yarış esnasında şifresiz olacak. Onun dışında kanal şifreli olarak yayına devam edecek.

Kanalı aratıp buluyoruz ancak mevcut kanallar listesine eklenmiyor, eklenmediği için de kanalı açamıyoruz görünmüyor hiç bir şekilde. Normalde şifreli kanalları da bulduğunda kanal listesine ekliyor televizyon. Neyse bakalım olmazsa internetten izlemeye devam.

Edit: Arkadaşlar bizde Regal Tv mevcut, uyduda S Sport kanal ismi Smart Spor 2 kanalında gözüküyor, kanal ismi Smart Spor ancak girdiğimizde S Sport kanalı çıkıyor. Kanalı aratıp bulamayanlar olursa Smart Spor 2 kanalına bakabilirler.

adamlar düz gidemiyor.

Yolda buz var araçlar gidemiyor.

Benim gibi uyduda kanalı kuramayanlar var ise buradan 7/24 kısmından S Sport bularak izleyebilir.

Asfaltta yol tutuş 0. Sürmeyi geçtim aracı pistte tutmaya çalışıyor pilotlar. Umarım güvenlik endişesi ile yarış iptali olmaz (:

Nicholas Latifi: “İlk seans çok eğlenceliydi. Drift şehri gibiydi”

2 Beğeni

Ahahahha illegal sokak yarışçıları gibi yanlıyorlar ya

2 Beğeni

Video kullanılmıyor başka nereden ulaşabilirim?

Video buradan izlenmiyor, Youtube’dan izlemen lazım.

Pardon şimdi gördüm.

Sanmam herkes yarış günü (izleyiciler) aynı şekilde olmasını istiyor.

Hamilton asfalttan baya şikayetçi bu milyonları nereye harcadınız diyor :rofl:

1 Beğeni

Yine sadece Hamilton şikayetçi durumdan. Yarın pole ve öbürgün birincilik Hamilton’da belli oldu şimdiden :rofl:

2 Beğeni

George Russell: ‘‘2. Antremanın nerdeyse sonuna geldik ama hala 8. virajı tam gaz gidemiyorum, şaka gibi’’

-Asfalt yeni
-Prellinin getirdiği lastikleri en sert olanlar
-Sabahın soğuğu
-Gölge yerlerin çiyli ve ıslak olması
Tabi ki yol tutuşunu düşürür, yol tutuşunun düşüklüğünde asfaltın payı büyük ama sadece asfalt bağlamak doğru değil.
Asfalt yenilenmemiş olsaydı bu sefer de yıpranmış asfaltta turladık diyebilirlerdi.

1. seansta asfalt kurudu, tutuş sağlandı tur zamanı gelişti, buna rağmen kayma nedeni tamamen pirellinin yüzünden, asfalt atılacağını bilmiyormuş yalana bak, bottas bile pirelli yüzünden dedi, yeni asfalta en sert lastiği getirmişler.
1 Beğeni