Formula 1 Kulübü

İki elle bile süremeyen adam yarıştayken tek elle sürüp diğer eliyle bir yandan da tweet atıyor…

Yarışı izlediğimde hiç gülesim yoktu, yalnız bu ana kadar :rofl:

Bizim Kereta yine kazanmış İstabul da dünya şampiyonluğunu ilan edebilir inşallah heyecanlı bir yarış olur. :smile:

Hangisini tercih edersiniz?

• Hamilton’un İstanbulda 7. şampiyonluğunu ilan etmesi
  • Geçen yıl ki Almanya gp gibi unutulmaz bi yarış olması

0 oylayanlar

Geliyor gelmekte olan :smiley:

3 Beğeni

İlki dün saat 18.50’de Sabiha Gökçen’e gelmiş.

5 Beğeni

Haftaya gerçekten F1 dışında başka bir şey ile ilgilenmek istemiyorum. Her yerde F1 olacak. :smiley:

Eh bir kariyer başlatırsın artık sizi de pistlerde görmek isteriz. :smile:

Mercedes pitleri ayarlamış :smiley:

Şu yarışı heyecanla bekliyorum gerçekten hafta sonu tek ilgileneceğim şey bu yarış

Suudi Arabistan Cidde'de bir sokak yarışı için anlaşmış.

Tweetin altındakiler çok ii

:eyes:

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CHQ6NaOhl5l/?igshid=y7ifclwvo7hi
Takımlar gelmeye başladı

Sıralama turunu efsane sürede tamamladım. 1.11.111

5 Beğeni

Yarın saat 20:00’da Twitter üzerinden #TurkishGPMustGoOn etiketi ile destek verebilirsiniz.

2 Beğeni

Ben 1,8 ile dönmüştüm kendi takımımla knk :slight_smile:

1 Beğeni

Ooooo baya iyisin ben efsane süre derken 1.11.111 anlamın da dedim hani aynı rakamlar.

F1 reklam çekimlerince:

:spiral_calendar:9 Kasım Pazartesi günü 12.50 - 13.35 saatleri arasında Avrasya Tüneli’nin Samatya Güney giriş noktası ve Avrasya Tüneli Anadolu istikameti ve bağlantı yolları trafiğe kapatılacak.

:spiral_calendar:10 Kasım Salı günü 08.30 - 11.45’te Avrasya Tüneli Son Çıkış Çatladıkapı’ya gelmeden U dönüşü kapatılacak. Yine Sahilyolu Sirkeci istikameti, Gülhane içerisinden Sahil Kennedy Caddesi istikameti, Sirkeci Meydan’dan Sahil Kennedy Caddesi Sarayburnu istikameti kapalı olacak.

:spiral_calendar:11 Kasım Çarşamba günü 13.45 - 16.00 saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve bağlantı yolları her iki yönde trafiğe kapatılacak.

büyük ihtimal redbull çekim yapacak.