Formula 1 Kulübü

Max Verstappen dünya şampiyonu ilan edildi. Sadece 1 puana ihtiyacı var.

2 Beğeni

Resmi olarak şampiyon.

1 Beğeni

devamında ferrari köyde bile araçları perte çıkarmıştı
:smiley:

bu arada o hesabın kapağını @SFK tasarlmış. :smiley:

3 Beğeni

Olaylı, çok geç başlayan ve yarım geçilen yarışta Max 2. kez şampiyonluğa ulaştı. Orta ve arka grupta gridin değiştiği yarışta, Vettel çok sevdiği Suzuka’da takımına 6.'cılığı getirirken, Latifi Williams’ta bu sezon ilk puanını aldı. McLaren, Singapur’da çok iyi bir iş çıkarmasına rağmen, Suzuka’da tekrar Alpine’e geçilmiş oldu. Yerel kahraman Yuki puan alamadı. Onun dışında uzun ve ilginç bir yarış oldu.

1 Beğeni

Kutlarım hocam, MAX’ın zirvede olması beni mutlu ediyor bir Tifoso olmama rağmen :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sağol hocam. Daha çok şampiyonluk alacağız. Yeni motorlara kadar domine edeceğiz. :slight_smile:

2 Beğeni

Cezalardan fazla bir şey beklemeyin. Ağzınızın suyu akmasın yani.

1 Beğeni

Allah kabul etsin.

5 Beğeni

Orijinali kadar iyi

F1 tema müziği Meksika/Mariachi versiyon

3 Beğeni

Bunu Shazamlayacaktım ama Mehmet Ali Selışık hiç susmadığı için Shazam bulamadı ne yazık ki. Sonradan buldum.

Müzik sadece Mexico GP’ye mi özel?

Evet sadece Mexico GP’ye özel.

1 Beğeni

Part 8:

Haas pole de, Haas******. Magnussen, sen misin o pole alan :flushed:

1 Beğeni

1 puanı kaptı. :slight_smile:

Bir efsane daha gitti.

3 Beğeni

Danke Seb…We’ll Miss U :smiling_face_with_tear: :cry: :heart:

1 Beğeni

Danke Sebastian, wir sehen uns nach 4 Jahren

Sonu benzemesin (komaya girmesin) Michael Schumacher gibi bir Alman markası ile 4 yıl içinde geri dönecek demedi demeyin buraya yazıyorum ve ben dediklerime inanıyorum içimden bir ses öyle diyor. :rofl:

2 Beğeni

Sezonun son yarışını hüzünle bitirdik. Fazla konuşmaya gerek yok, tek söyleyebileceğim şey Vettel… :smiling_face_with_tear:

Danke Seb

Son Şov

Ve Ricciardo

1 Beğeni