Formula 1 Kulübü

Maalesef…

FIA neden işi “parayı veren düdüğü çalar” durumuna getirdi?
Bu kadar parayı FIA ve takımlar nasıl paylaşıyor?
Takımlara otomobilleri geliştirmek için limit konmuşken, bu kadar finansmana ihtiyaç var mı?
FIA kar amacı gütmeyen bir kuruluş mu yoksa şirket mi?

2 Beğeni

:moyai:

1 Beğeni

tam yerini bulmuşlar helal olsun. napsın f1 pilotları para için gezdirilmek zorundalar. :smiley: bu yönetim sonuna kadar kazanma niyetinde yapacak hiçbir şey yok. avrupa da avrupa yarışı diye tutunmanın ne anlamı var.
şartlar böyleyse gerekeni yapıp paranın kaynağına izleyicinin en çok olabileceği yere götürmek doğrudur.

2 Beğeni

Amerikalılar Amerika’nın heyecanlı ve olaylı Nascar yarışları vs. varken orada F1’i ne yapsın çok saçma olmuş

1 Beğeni
2 Beğeni

Boş Facebook grubunun boş insanları :slightly_smiling_face:
F1 aracıyla bariyerlere girsinler de o zaman görürler spor muymuş değil miymiş :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

F1 pilotlarını bu dayı gibi sanıyor olsa gerek.

2 Beğeni
3 Beğeni

Hayır ya yine bir Ar.p pisti istemiyorum ya

2 Beğeni

Bu arada bu pist ar.p pisti olmasına rağmen çok güzel hocam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O zaman F1’in beyin ölümü gerçekleşmiş olacaktır.

2 Beğeni

Bariyerlere girmesini geç aracı düz kullanamaz bile. Sürekli spin atarlar. Yüksek hızda viraja girdikleri an yüksek G kuvvetinden dolayı (5, 6 G) zaten ya bayılırlar ya da boyunları kırılır.

3 Beğeni

FIA, Formula 1 sporunu Amerikan merkezli Liberty Media’nın elinden alıp Avrupalı şirketlere teslim etmeli. Aksi durumda Formula 1 Amerikalılar için basit bir haftasonu eğlencesine dönüşecek.

2 Beğeni
3 Beğeni

Bu hesabı çok daha önce keşfetmeliydim.

1 Beğeni
Latifi Avustralya’da kaza yapar mı?
  • Ayıpsın
  • Yok canım

0 oylayanlar

Anket eğlence amaçlıdır. Tabi ki hiç bir pilot zarar görmesin.

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CcDQ4zLjw3Q/

Intercity İstanbul Park, Tosfed başkanından da bahsederek bir açıklama yayınlamış.

2 Beğeni

2 Beğeni

:smiley: güzel kavga ediyorlar hoşume gidiyor iki tarafın da yazılarını okumak sdfgdsfdsfdsfsdfsdfdsfdsf

reis de iki tarafı kıramıyor yoksa ezer geçer muhalif olsalar

2 Beğeni