Formula 1 Kulübü

yayınları s sport plus’tan takip edenler varsa maillerini kontrol etsin, italya gp’de yayın kesildiği için maillere bir aylık s sport plus kodu yollamışlar.

Vettel önümüzdeki sezon Aston Martin’e geçecek.

1 Beğeni

Ehi0Su7X0AAUP8q.jpeg
Liste tamamlanıyor az kaldı :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Vettel etkisi :smiley:

700 milyon sterlinnnnnnnn

1 Beğeni

Mersedes tekrar B grubuna düşmeye mahkum kalıcak desenize… Böyle büyük köklü değişiklikler şu sporda hiç bi işe yaramadı bir kaç istisna var ama genelde köklü değişiklik demek takımın tüm düzeninin yerle bir olması ve takımın zirveden dibe çakılması demek…

yalanlanmış da bu şirket zaten çok büyük ve spora yatırım yapıyor olmayacak diye bir şey yok her zaman konuşulur edilir sadece bu planlar sızdırılmıştır
bize ne :smiley:

1 Beğeni

Evet inş doğru düzgün bir tur olacak bakalım…

Ayrıca Bottas’ın yatacak yeri yok.

TurkishGP haftası boyunca pistten ve garajlardan özel röportajlarla 1 hafta festival olacak SSport ekranlarında!

3 Beğeni

en son uykuya dalmışım son kırmızı bayrağı kaldıramadım

türksatta sıralama turları yok bildiğin yok

sky sports korsan izliyorum öper ssportunu
bir de para veriyoruz ekstra her ay ohh mis

Ben Albon’a üzülüyorum ya. Bu yılın aracın ile geçen senenin aracı arasında dağlar kadar fark olduğu da düşünmüyorum Albonu bu kadar etkileyecek şekilde. Tamam Albon geçen sene de Verstappenden 0.3, 0.4sn yine gerideydi ama Albonla Verstappen arasında 1.2sn fark çok fazla. İster istemez eşit araç kullanmıyorlar düşüncesi geliyor akla. Gasly de geçen sene aynı durumu yaşıyordu, AlphaTauri’ye geçtikten sonra hep beraber görüyoruz performansını. Albon gidip başka biri gelse yine aynı durumda olacak. Yani Albon’un da Gasly’nin de Verstappen’den bu derece yavaş pilotlar olduğunu düşünmüyorum. Verstappen’e özel araç yaptıkları ortada ama iki pilotun da Verstappenden bu kadar geride kalması eşit araç kullanmadıkları şüphesini düşürüyor akla.

1 Beğeni

Hamilton az daha gidiyordu iyi kurtardı üstelik en hızlı tur rekorunu kırdı helal hiç sevmem ama kerata gene iyi iş çıkarttı

Askerlik arkadaşın heralde Grisimby 4. Mekanizede mi yaptınız askerliği :joy::joy:

Şaka bi yana Hamilton yürüdü baya sağlam adam…

1 Beğeni
1 Beğeni

ŞOK!!!

Honda 2021 yılında motorsporlarından çekiliyor!

Seyircisiz yarış GoBrr

İstanbul Valiliği yarışın seyircisiz yapılmasına karar verdi.

2 Beğeni

Bu f1 de gökkuşağı olayı nedir bilen var mı.

Sanıldığının aksine LGBT+ için değil. bütün takımlar birlik filan demek. Dikkatli bakarsanız bütün takımların renklerinden oluştuğunu fark edersiniz.

2 Beğeni

Tamam anladım teşekkür ederim.