Formula 1 Kulübü

Şampanyayı da içecekler oh mis. Ama halkı bunları hayal dahi edemiyor. Ne kadar acı.

1 Beğeni

halkı öyle bir içiyor öyle bir alem yapıyor ki
konu arapların ikiyüzlülüğüne kadar gider oradan da dünya savaşında bize yaptıklarında son bulur

1 Beğeni

Arap sevicisi değilim yanlış anlaşılmasın, aksine tam tersi. Ama burada altını çizmek istediğim kraliyet ailesinin iki yüzlülüğü.

1 Beğeni

Tarihin ilk yarışında neler yaşandı neler. Güvenlik aracı, VSC, tam 3 kez start, kazalar ve temaslar. Max ile Lewis arasındaki şampiyona yarışı son yarışa kaldı(İkisi de birbirini bugün çok yordular, yarıştan sonra kameralara yansıdı). Markalar yarışında ise Checo’nun yarış dışı kalmasıyla Mercedes işi garantilemiş gibi. Aynı şekilde Carlos’un muhteşem yükselişiyle birlikte McLaren ile olan üçücülük savaşını kazanmış gibi duruyor. Şans eseri birinci sıraya kadar yükselen Esteban ise sadece 0.1 saniye ile podyumu kaçırırken, şanslılardan biri daha olan Daniel ise takımına birkaç yarış sonra katkı yaptı. Sanırım hafızalardan uzun bir süre silinmeyecek ve konuşulacak olan bu unutulmaz kazalar ve olaylarla dolu tarihin ilk Arabistan yarışını geride bıraktık…

Bu hafta belki abu dhabi için f1e girer pisti anlamaya çalışırım da ne olursa olsun. Ham kazanmasın :joy:

Ne güzel eğlence var. Önümüzdeki sene daha da eğlenceli, tartışmalı olmalı.

1 Beğeni

Sanırım sezon şu şekilde bitecek :no_mouth:

Başın öne eğilmesin
Aldırma gönül aldırma…

1 Beğeni

:neutral_face:

FF3Tg6cXsAAlWIa.jpeg

2 Beğeni

Şu görüntü beni çok üzdü

1 Beğeni

Max’a +10 saniye daha ceza verildi bu arada

1 Beğeni