Formula 1 Kulübü

İzliyorum da öyle boşa bişey anlamadım
Gereksiz ışık…
Eğer f1 2021’de oynamasaydım pistin de nasıl olduğunu bilmezdim.
Keyifsiz geçiyor çöle geldiklerinden beri :unamused:

arapların yaptığı her iş kötü

1 Beğeni

Sainz’in pistte kalamadığı bi yer vardı kaçıncı viraj bilmiyom, orda çok hata olur gibime geliyor.

pist resmen redbull’a yaradı zirveden inmiyorlar

Tüh be :frowning:

Pist böyle maalesef

ya deliricem vallahi ya tüm suç bu pistin mühendislerindedir

Son turda hepsi mor derece olmasına rağmen “I need 2” demişti. Dedim tutunun geliyor, ama bazen çok isteyince olmuyor.

Vites kutusu değiştirir mi acaba?

Emin değilim ama bence HAM artık kazandı ya bitti yani umarım böyle olmaz da bu pistlerle ne zevki var ne de önemi benim için :d geçen sezonlarda da buraları izlemiyordum. Burası yeni gelse de seneye 3 çöl yarışı+bahreyn olursa ıyyyyy
bahreyn hadi öğrendik de bu üçü çok saçma yav

Max Verstappen hırsının kurbanı oldu iki mor sektörle geliyorken neden bu kadar zorlarsin ne oldu hem hama hemde bota geçildi yarın ham dnf olmazsa şampiyonluk Mercedes’in.

Max, son viraj da yaptığı hatayla Mercedes’e ilk çizgiyi kaptırmış olurken, son saniye de dördüncülüğü alan Charles ise iyi bir aldı. Beşinci olan Checo ise yarın ki yarışta ve Mercedes’e karşı olan savaşta yara almış oldu. Aynı şekilde Carlos ise yaşadığı problem ile yarışa 15. sıradan başlayacak. Son iki yarışın tadını çıkarmak isteyen Alfa Romeo pilotları takım için iyi bir grid pozisyonu alırken, aracına iyi alışan Yuki ise Gasly’e Alpine ile puan savaşında yardım edecek. Ferrari vs McLaren savaşını nasıl olacak, Checo yarın neler yapabilecek, Max Mercedes’lere karşı tek başına mı savaşacak, Alpine vs AlphaTauri savaşı nasıl olacak ve tarihin ilk yarışında start nasıl olacak?..

işte başlıyoruz

1 Beğeni

indir
:rofl:

ahahahahahha kırmızı bayrak :partying_face: :partying_face: :partying_face:

1 Beğeni

Buna çok sevindim işte.

hamilton ağlamaya başladı bile

Max, bottasın yavaş gittiğini söyledi eğer gerçekten de bottası bilerek yavaş tutarak ham-max farkının açılmasını sağlamaya çalışıyorlarsa yazık… Neyse ki kırmızı bayrak gördük.

Ben ne oluyor hiç anlamıyorum ışıklı bi yerde arabalar gidiyor sadece
Serhan acar anltmasa gram anlamam

Of abi ya bu yarış nasıl bitecek yürek dayanmaz buna.