Formula 1 Kulübü

Video teyit edilmemiş ama Suudi Arabistan laiklik yolunda büyük bir adım atmışken, bu tarz yasaklar son derece tutarsız olur.

1 Beğeni

Şeriatçı yobazların ülkesi, bu tür yasakların olması gayet normal.

2 Beğeni

Laiklik demek yanlış olur, Avrupa’ya şirin gözükme çabaları bunlar. Kadın hakları hala yok oralarda.

1 Beğeni

Kadınların başını açma serbestliği de bir hak sonuçta. Laiklik öyle tepeden kolay kolay gelemez zaten bu devirde. Sadece bir adımdır sonuçta.

1 Beğeni

Merakla bekliyoruz :rofl:

kesin hiç para kazanmamıştır biz de yedik

5 Beğeni

hadi hadi yenilersiniz
devir değişiyor
vakıf olsa da olmasa da önümüzdeki yıllarda böyle bir yere aktif olarak ihtiyaç olacak

ama gerçekten böyle sorunlar garip garip şeyler olacaksa başka birileri alıp işletsin yarışı getirsin daha iyi
pandemi nedeniyle mecburen geldi o da olmasa olmayacak bir şey ve mantıken boşa kiralanmış bir yer

3 Beğeni

şimdiden yolunu yapıyor, bunlar gidince tekrar takvime eklenecek hiç şüphem yok, beğenilen bir pist, tosfed olmasa oradaki gönüllüler aç kalacaktı, millet tosfed başkanına teşekkür ediyordu ayrıca tosfed başkanı işini iyi yapıyor, genel kurul var muhtemelen tekrar seçilir, 2023 için çalışmalara başlar.

2 Beğeni

We Race :face_with_raised_eyebrow:

We Race As One :v::smiley:

2 Beğeni

Tosfed çok iyi çok güzel de Körfez Pisti de ortada zamanında birçok büyük organizasyona ev sahipliği yapmış pistin şuan bi’ internet sitesi bile yok. İstanbulPark’a bu kadar olmaz da böyle bir şeyden korkmuyor da değilim. Ya da Tosfed aldı diye daha fazla yatırım alıp F1, MotoGP ve diğer serilere dönebilir pist.

2 Beğeni

körfez pisti için çok ses oluyor diye dava açılmıştı o dava sonucu kapatıldı sonra tekrar açıldı ardından yine kapatıldı, muhtemelen oraya çökmeye çalıştılar.

2 Beğeni

Alpine+Alonso şampiyonluğu hayırlı olsun :writing_hand:

2 Beğeni

:open_mouth:
https://www.instagram.com/p/CUDpqd_MBgs/

2 Beğeni

Ne bu anlayamadım? :smiley:

2 Beğeni

LAN?!?!?!

4 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CUf83R6Iews/

4 Beğeni