FORD Trucks'tan Yeni Çekici "F-MAX"

IAA Hannover başladı. FORD lansmanında resmi isim F-MAX

1 Beğeni

https://instagram.com/fordtruckstr?utm_source=ig_profile_share&igshid=1es26wxofx55h hesabında canlı yayın var.

1 Beğeni

O zaman abi ETS2’de görme ihtimalimiz var mı?

Öncelikle çekicinin avrupa pazarında tutunması lazım. Ondan sonra bekleyebiliriz.

2 Beğeni

Kardeş ford f max sın direksiyonuna laf yapıyordum mercedes te özenmiş biraz sanki :smiley: mercedes yeni cekicide otomobil direksiyonu kullanmış :smiley: bide ford laf yapıyordum :smiley:

İnşallah derim hocam. Belli mi olur SCS süpriz yapmayı seviyor !!!

3 Beğeni
4 Beğeni

Scania’da otomobil tarzı direksiyon kullanıyor.

Ulan şuanki mercedes te led yok ford bile yapmış helal olsun şimdi yeni yaptı mercedes ulan be avrupada satar artık bence tasarımı avrupa aracına benziyor

birileri illa ki mod olarak oyuna ekler ama orjinal sesi olmadan nasıl olur bilmiyorum.

Elbette birileri illaki mod olarak yapacaktır ama bunu için çok erken. Ne kalitede olur oda meçhul. Bekleyip göreceğiz.

1 Beğeni

Hımmm şifreli mesaj…

1 Beğeni

You know nothing Hasan Öfke :joy:

Nazım abiden detaylı F-max incelemesi ve Han over Ticari Araç Fuarı.

7 Beğeni

ETS 2 de görmek istediğimiz görüntülerden.
6d2ca-NEW_FORD_TRUCKS_F-MAX--16-

3 Beğeni

İç mekan sanki biraz yeni Scania s leri andırmıyormu sizcede? El freni, dörtlüler, multimedya sistemi, göstergeler

Ford bu sefer yapmış harbi üst seviye volvo scania mercedes gibi man bide renult daf

Yandan kapı olarak Actros MP4’e benzemiş.

SCS’in bu modeli oyuna ekleyebilmesi için lisans işi, aracın iç ve dış tasarımından kareler alıp onların parçalarını birleştirince oyuna aktarması gerekir. Eğer Ford lisansı kabul edilirse, yeni bir tır daha gelmiş olacaktır. Hem bunu hem de Range T modellerinin gelmelerini bekleyelim en iyisi. Ama, Güzel foto oldu.