Ford F-MAX Mod Projesi

Ücretsiz olması harbiden de çok iyi.

Bu modla ilgili gördüğünüz videoları buraya atabilirsiniz birkaç kişiye daha gönderdik ancak yarın eve geçersem birkaç yabancıya daha göndereceğiz.

3 Beğeni

Hilmi Şahin İlk Videoyu Atanlardan :slight_smile:

6 Beğeni

SCS’nin kendi kanalında yayınlaması biraz mucize olur bence.

8 Beğeni

Hasan Sarısı ile çekenlere tonlarca like gelsin :smiley: ahahaha evdeyim

15 Beğeni

Türk kanallarındaki videolara gelen yorumlar alakasız olmak zorunda mı? Hiç modla ilgili durum değerlendirmesini düzgünce yapabilen yok. Saçma sapan şeyler yazıyorlar ya bir dur bir izle bir bak bir düşün ama oyuncu değil işte sadece izleyenin o yüzden fikrinin bir önemi yok zaten fikir de ortaya çıkaramaz.

18 Beğeni

doexpectnothing bunun mail adresini bulamadım yav varsa bilen yazsın da göndereyim duş alıp yatacam şimdi :smiley: kafam oniki milyon

2 Beğeni

29 Ekim ’ de saat kaçta paylaşılacak bilgisi olan var mı ? Umarım öğleden öncedir…

fmax.simulasyonturk.com da sayaç var, oradan takip edebilirsiniz. Cumhuriyet Bayramı’nda geliyor gönlümüzün efendisi.

1 Beğeni

doexpectnothing Instagram ve Facebook sayfaları var oraya gönder istersen abi

En kotusude hasan beyin dedigi gibi alakasiz yorumlar ve moda saygisizlik harbiden durum baya kotu mesela yabanci kanallarda yorumlara bakiyorum herkez bi kotuleme pesinde keske sadece turklere paylasilabilse

Yalnız benim dediğim olay kötüleme değil alakasız yorumların olması yabancı kanallarda bu durum pek yok şaşırıyorlar farklı şehler yazıyorlar ama kasıtlı olarak kötü yorum yazan çok azdır demek istediğim yorum olsun diye boş yere konuyla ilgisiz şeyler yazanlar
Bir mod tanıtılıyorsa onla ilgili yorum yapılmalı.

7 Beğeni
7 Beğeni

Aslında doexpectnothing ve Clumsy’nin videolarına yakışırdı bu araç.

Clumsy çekti yükledi öğlenden sonra yayınlanacak.

şu an onunla ilgileniyordum da bir bakayım twitterdan mesaj atmış :smiley: neyse gönderiyorum

1 Beğeni

Neyse genel olarak yabancı kanallardan muhteşem bir ilgi var gece birkaç kişiye daha gönderdim mod biraz dlc muamelesi görüyor :smiley:
akşam Squirrel ile napacaz bilemiyrümm :smiley: @Emre54 @bertan06

10 Beğeni

o direksiyonla tabii güzel olur t300 rsgt ufak kalıyorrrrrr bana @Emre54 hemen çalışmalara başlayalım :smiley:

6 Beğeni

milletin haftasonunu bu modla yedik :smiley:

8 Beğeni