Ford F-MAX Mod Projesi

Evr Ukraynada kayit ekibi Suan bu aracin oralarda fazla yayildigini dusunmuyorum suan bence o is yatar ses olarak

Acele etmeyin biz istedikten sonra ulaşamayacağımız yer şehir kıta yok hele sakince aracı bi bekleyelim adamların elini ayaaanı pabuca sokmayın la :joy: @bertan06 ( topraam) ve @Emre54 işlerini iyi biliyor beyler sabır.

1 Beğeni

Geç olsun güzel olsun yaptıkları kolay iş değil sonuçta bekleriz sıkıntı yok.

1 Beğeni

Devam… :slight_smile:

28 Beğeni

Biraz da ben like toplayayım :smiley:
@Emre54 taaa yılbaşında haritayı hazırlamıştı aylardır duruyor. Not: Oyun içerisinden görüntüdür. :smiley:

Ayrıca artık sayfa burasıdır.

-SCS forumda elbette açılacak. Sayfa İngilizce olarak da okunabilecek. Bizim İngilizce içerikli site için de hazırlanacak. Önce ilerlensin kokpite geçilsin şimdi her yerde paylaşılırsa sanki ertesi gün çıkıyormuş gibi olabilir. Daha vaktimiz var. :slight_smile: Ses olayında ise SCS fmod getirmedikten sonra çekici sesleri ve oyun sesleri dahil hiçbir şey çözülmeyecek. Canınız sıkılmasının sebebi diğer seslerin eksikliği zaten belki FMAX modu çok güzel özelliklere denk gelir? :smiley:

25 Beğeni

Yine fitili ateşlemiş bak :smile: :smile:

2 Beğeni

Hasan hep böyle bi zehri verip kaçıyon varya :joy:

4 Beğeni

benim olayım dx11den bile önemlisi fmod :smiley: hastasıyım ses motorunun yetenekli kişilerin ellerinde harikalar yaratılır :smiley: neyse konuyu meşgul etmeye gerek yok haftaya bir şeyler duyurucaklardı bakalım ne olacak

9 Beğeni

Fmod incoming…:joy:

3 Beğeni

Buralar çokmu sessiz olmaya başladı yokmu yeni bişeyler :blush:

2 Beğeni

Fırtına öncesi sessizlik abi :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Olabilir baya bi sesizleşti bu mahalle :joy:

Vaziyet aldık mı peki?

Siliyoruz abicim

22 Beğeni

Silecek miydi? :joy:

3 Beğeni

Şemsiye değilse silecek olması lazım :joy:

2 Beğeni

Ahmet başka ne geldi ki aklına :smiley:

Ben İlk Başta Levye Sandım Ne Alakaysa

Sadece sizin projeniz var sanıyordum. Başka kişiler de paylaşım yapmış. Olsun emeğe saygı. Kolay gelsin.

1 Beğeni

Detaylar her zaman önemlidir…

25 Beğeni