Ford F-MAX Mod Projesi

Emre Abi Piano Black Detay Olacak Mı ? Kolay Gelsin…

Hiç acele etmeyin. İçinize sinene kadar gerekirse tekrar tekrar yapın. Çünkü bunun tekrarı olmayacak. F-Max en iyi şekilde çıkacak. Buna başından beri inanıyoruz. Emeğinize sağlık.

10 Beğeni

Yeni aynalar

48 Beğeni

bukadardabenzemez.png

26 Beğeni

Abi klimanın ayar tuşuna dijital olarak hava durumu derecesini yazsak şık durmaz mı?Örn:22.5°

1 Beğeni

Orası eklenecek hatta yazıyordu kaldırıldı. Ancak klima sistemi yok zaten T Range’de bile orası boş duruyor.

Bu arada aynalarda renk düzenlemeleri yapıldı akşama herhalde yeni görüntü paylaşılabilir. :smiley: Şimdi daha da iyi duruyor.
Malum bu hafta ilk oynanış videosunu yayınlamak istiyoruz her şey planladığı gibi giderse olacak. Sesler :stuck_out_tongue_winking_eye:

23 Beğeni

Sabırsızlıkla Bekliyoruz Gerçekten inanılmaz detaylı Gerçek sanıyorum Bakınca Elinize sağlık Modun yayınlanmasını Sabırsızlıkla Bekliyoruz İstediğiniz zaman çıkarın Siz yeterki isteyin kalite yapıyorsunuz ADAMSINIZ

Fmax galerisine fail ziyaret

Fmax görücüye çıktı

14 Beğeni

Ucundan azıcık gösterdik. Oynamadık tabii :slight_smile: Plansız tanıtım olmasın istiyoruz o yüzden birkaç şey daha hazır olana kadar bekleyeceğiz. Ama haftasonu sesler halledilirse :smiley:

19 Beğeni

Gözümüz yollarda bekliyoruz. Hafta sonu bir şeyler olsun artık beya :slight_smile:

Dashboard da bulunan yazıların oyun diline göre uyumu sağlandı.

42 Beğeni

Abi Araç Hakkında Bir Yayınlanmadan Önce Tanıtım Videosu Gelecek Mi ? Gelecekse Ne Zmn Gelir ???

@Emre54 myview var yaaa :fire::fire::fire:

1 Beğeni

eğer şu araç modu çıktığında çok fazla yayılırsa scs farkedecektir bir yerde diye düşünüyorum sonrasında eklerlermi oyuna bilemem ama kalitesi scs stock a yakışacak bir araç

SCS Stock çok zor bir ihtimal lakin bir iş teklifi gelebilir.

Yahu bunlar ne çılgın fikirler böyle. Arkadaşlar bizim gibi nice mod yapımcıları var. O kadar da değil yani yapmayın… :slight_smile:

12 Beğeni

Sadece 2 kişi sıfırdan araç çizip oyuna başarı ile aktardınız. Gönlünüzün güzelliğini yine ortaya koymuşsunuz lakin; Daha önce mod yapımcılarının SCS ekibine çokça katıldığını gördük. Sizin gönlünüzün güzelliği lakin SCS den iş teklifi almanız en içten temennim. Ancak böyle emeklerinizin karşılığını alırsınız.

4 Beğeni

O yazı gerçeğinde de İngilizce yazıyor.
Videoda 17:38’e bakarsan.

2 Beğeni

olsun ya belli mi olur :slight_smile: Daf Euro 6 mı ne onuda bir modcu yapmıştı fakat so ra stock araç olarak geldi buda neden olmasın ki? öyle çok polye boğulmuş bir araç modelide değil ama kaliteside bir oladar mükemmel yani fps canavarı araç değil

Model şu anda direkt scs çekicileri arasına girecek kalitede değil. Performans kaybı yaşatmamak için parçaların kenarlarındaki dönüşler(kıvrımlar) çok fazla belli. Scs ekibi bu kıvrımları performans kaybı yaşatmadan minimuma indirgeyebiliyorlar. Yani bu aracın orjinal oyuna eklenmeden biraz işi var. Ben eminimki bu aracın çok yüksek seviyeli modelide hali hazırda duruyordur. Lakin modcularımızın elinden gelenin en fazlası bu sonuçta oyunun yapımcıları değiller. İlerde belki hayalini kurduğumuz gibi bu model bir elden geçirilip tıraşlanarak SCS genel oyuna eklenebilir lakin bu çok düşük bir ihtimal. Bir tık daha fazla ihtimal ise. 50K DAF serisi, SiSL kabin aksesuarları gibi dünya çapında duyulan bir mod haline gelebilirse; Bu iki modcumuzun oyun sektöründe önlerini açık görüyorum. Bizler bu emeğe karşılık olarak bu modu dünya çapında duyurabilirsek. Modcu arkadaşların emeklerinin hakkını bir nebze olsun ödemiş oluruz.

10 Beğeni