Ford F-MAX Mod Projesi

O değişecek kaynak patlamış belki liste dışı videoya koyar resimli olarak paylaşırım akşam

Tüm görselleri tutuyorum çünkü nereden nereye gelindiğinin görünmesi lazım. İlerledikçe onları tekrar ayrı bir sayfaya koyacağız gibi duruyor.

4 Beğeni

Bir tahminde bulunmak istiyorum farming simulator 17 ve 19’da dlc olarak görebiliriz bence :slight_smile:

1 Beğeni

Sayfa mobilde gayet güzel çalışıyor. İlk yükleme çok az geç oldu gibi geldi ama sıkıntı yapacak bişey yok eline sağlık.Şu kısım tam gözükmüyor bi de benim telefondan mı bilmiyorum.

2 Beğeni

arkalı önlü kutular mobilde sıkıntı çıkarıyor onlar düzeltilecek :smiley:

2 Beğeni

sitenin açılış hızı masaüstünde 5.5 saniye, mobilde ise 3.4 saniye de açılıyor.
(sonuçlar değişiklik gösterebilir.)

2 Beğeni

Değerli F-MAX takipçileri şu an aracımız inişe hazırlanıyor. :smiley: Tüm takipçilere duyurulur!

17 Beğeni

deme ya sabah iş var uyuyamayacak mıyız

2 Beğeni

Ne ? Nasıl yani ? Noluyor ??? :smiley:

1 Beğeni

İnişten kasıt downloadsa ,

Sen adresi ver biz canımızı :sunglasses:

1 Beğeni

ya tekerleri var artık :smiley: ahahahahah

7 Beğeni

ohhh bugünde ölmedim :rofl::rofl:

1 Beğeni

Videolu tanıtım yaparsın artık @HasanOfke :smiley:

1 Beğeni

Anlatılana göre yürüyomuş

3 Beğeni

ARANILAN KAN BULUNDU!! STPark Fmax li günler diler :crazy_face:
Tabi ki daha bir çok eksiğimiz var. Fırsatımız oldukça yavaş yavaş tamamlıyoruz. Aracın üstünde eksik bazı modeller var. Gölgelerin ve bazı matların tekrardan düzenlenmesi gerekiyor. Ekstradan çizilmesi gereken bir kaç nokta var. Örn; yan eteklerin iç tarafları henüz oluşturulmadı. Bu tarz bazı noktalar var. Kısacası kendi çapımızda çalışmalar devam etmekte :slight_smile:

46 Beğeni

“hasan sarısı” hayır ben esmerim ama olsun

6 Beğeni

İçten fotoğraf ne zaman gelir?

1 Beğeni

Dışı tamamen bitince

1 Beğeni

:sunglasses::star_struck::astonished:Abi bırak içeriyi ben böylede giderim​:sunglasses::star_struck::astonished:

2 Beğeni

Ben Konya’dan döndüğümde tamamlanacak galiba.

kardeş ne konyaymış be gide gide bitiremedin 10 tane postun altına aynı şeyi yazıyon :smiley:

3 Beğeni