Ford F-MAX Mod Projesi

Kriechbaum ilk seslerle bir şeyler yapmaya çalışacak ama ne zaman olur bilemiyorum. Eylül’de bitmiş olursa ne güzel çünkü artık eskisi kadar ilgim yok.

12 Beğeni

Şu an paylaşmayacağım ama az önce Kriechbaum’ın çevirdiği yeni sesleri dinledim. Şimdiden harika olmuş. :smiley: Böyle giderse haftaya çıkaracağız. :rofl: :stuck_out_tongue: :heart_eyes:

21 Beğeni

%50’si bitmiş. Şimdi test sürümüne bakıcam önümüzdeki hafta biter demiş.

14 Beğeni

Yeniden F-MAX sürdürecek bir ses geliyor öyle böyle değil. :smiley:

16 Beğeni

bu ay çıkar mı abi

Sona gelmiş şu an ben de son gönderdiği seslere bakıyorum interior sesleri vs. vites geçiş sesleri eklemiş.
Rayına oturmuş her şey… :smiley:

Önümüzdeki hafta çıkmış olur.

21 Beğeni

Bugün veya yarın videosu gelir mi?

Bitirmeden oynanış paylaşmayız ama ben baş ağrısından dolayı bu akşam da yayın açamadım yarın akşama kaldı. O zaman gösteririm. Belki bitirebilir.

11 Beğeni

Sesleri çıkarıcaz ancak şu an birkaç konu var çözülsün paylaşırız. Ama bugün olmayacak.

11 Beğeni

Abi geç olsun güç olmasın ya. Acelesi yok.

5 Beğeni

Durum şu SiSL ile buradan güncellemeye çalışacak o yüzden laptopta vs. ayarlamaya çalışıyor. Olduğunda duyururuz, test ederiz eğer sıkıntı varsa çözülebilir. Normalde bağımsız paylaşacaktık sonra güncellenecekti ama SiSL yapabilirim dedi. Atölye’de anında çözülmesi herkes için daha iyi karmaşa yaratmayalım. Sonra da millete duyururuz.

14 Beğeni

F-MAX için yeniden düzenlenmiş FMOD sesleri çıktı!

SiSL dün gece Steam Atölye sürümünü güncelledi. Kriechbaum tarafından hazırlanan yeni sesleri kullanabilirsiniz. Yazı ve diğer duyuruları sonra yapıcaz bugün ortalık karışık :smiley: Siz millete haber verin.

haber

bugün video çekemem yarın bakıcaz önce fs22 :slight_smile:

Bu arada Assetto Corsa versiyonu biraz ertelendi. FS 22 için ise birkaç adım var ancak yabancı mod yapımcılarından birini bulup aktarabiliriz öteki türlü zor.

21 Beğeni

Hasan s.a nasılsın inşallah bişey soracam bu f-max’sin ses modu ayrı olarakmı eklendi steam atölyeye yoksa araçmı sadece güncellendi acaba merakımı hoş göresin

Atölyeden aracın son sürümü yüklendiğinde Kriechbaum’un yaptığı sesler geliyor, ek olarak herhangi bir dosya veya mod indirmeye gerek olmadan. Bu arada Sesleri çok beğendim aşırı güzel olmuş, emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

4 Beğeni
16 Beğeni

15 Beğeni

Ben de diyorum bayi modu yüklüyken niye Berlin’e geldiğimde oyundan atıyor…

F-Max ve Ağabeylerinden 1830T E3, 1838T E5, 1846T E5

11 Beğeni

Hasar alma sorunu; F-MAX hasar aldığında bunu size pek yansıtmıyor. Serviste de onarırken göstermiyor. Profilden çıkıp girdiğinizde hasar yok oluyor. İlginç bir sorun. 1.42 için ek bir sürüm gelmediği için gayet normal. Şimdilik böyle kalacak.

13 Beğeni
8 Beğeni