Ford F-MAX Mod Projesi

Koltuk detayları harika olmuş gerçekten ince bir işçilik ile ilerliyorsunuz arkadaşlar, ellerinize sağlık

1 Beğeni

Koltuklar bile böyleyse iç konsolu bilgi ekranını vs düşünemiyorum. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Kolaylıklar dilerim çok harika şekilde devam ediyor :smile: .

1 Beğeni

Koskoca adamlar SCS standartlarında mod yapıyorlar, sonra birisi gelip düşünce olarak değil de yazış olarak azarlasın. Aklımın ucundan dahi geçmedi yazdığımın böyle anlaşılacağı. Eğer yapımcı arkadaşları kırdıysam affola.

5 Beğeni

araç içi ekranlar 4k olacak diye korkuyorum ya sistemim kaldırmazsa :slight_smile: herşey çok başarılı hiçbir şekilde olumsuz düşünmeyin başarınız bizi gururlandırıyor :slight_smile:

4 Beğeni

Bir isteğim geldi :smiley: oyunun orjinalinde farlarda halojen / xenon-led ayrımı var, yani alt segmentlerin farları sarı üstlerin beyaz yanıyor dikkat ettiyseniz.

Bilmiyorum boş bi detay olabilir ama modlarda buna dikkat edilmiyor ve benim aşırı gözümü tırmalıyor. Örneğin 360 Scania sürerken bembeyaz yol oluyor ve gerçekten baya uzak. Bir de ışığın yere düşmesi ve mesafesi de gerçek dışı.

Şu mod gibi olursa harika olur:

3 Beğeni

Çok hoş bir ayrıntı eklenilebilirse çok güzel olur.

Proje olağanüstü. Çok başarılı bir çalışma gidiyor emeğinize sağlık. Detaylar on numara. Test alanına gerek varmı denmiş ama katılmıyorum. Satış ofisi ve test alanına kadar herşeyin yapılmış olması bu işi ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesi bence. Umarım SCS burdan faydalanır ve sizede yararı olur.

1 Beğeni

Bu tarz bi modun son sürüm versiyonu varmı cidden baya güzel bir şey bu kullanmak istiyorum

dijital göstergelerde çalışacakmı yoksa başka araçtanmı ekliyeceksiniz ? birde elinize sağlık

1 Beğeni

Sormamış olsaydın keşke :slight_smile:

Bu güzellikte ve titizlikle yapılan çalışmanın devamı olarak, yapımcıların sıfırdan tasarlayacağını düşünüyorum.

Ellerinize sağlık. Kolay gelsin.

1 Beğeni

Acaba Lambaların görüntüsü var mı ? Varsa kesit olarak paylaşabilir misiniz?

Bir çok arkadaş gördüğüm kadarıyla laf olsun diye çok boş sorular soruyor ve yanlış yorumlamalar yapıyor arkadaşlar sürekli sorular sorarak mod ile uğraşan arkadaşları sık boğaz etmeye gerek yok mod ile ilgili zaten bizleri bilgilendiriyorlar sağolsunlar bizlere düşen destek verip emeklerine saygı göstermek

5 Beğeni

Bunun son sürümü olması lazım gerçekten. Dediğine de katılıyorum.

Blender Tools’ta o mevcut ama MAX dediniz siz bilirsiniz.

3 Beğeni

Evet var abi ama bake ederken kullandığım farklı bir program var. Zamanında en iyisinin peşine düşünce eleme yöntemiyle elimde sadece o kaldı :blush:

1 Beğeni

Bu mod ücretli mi olacak? Eğer evetse sonuna kadar hakkınızdır. Günlerdir uğraşıyorsunuz ve saçma sapan olmayacağı bağıra bağıra söylüyor. Buram buram kalite kokuyor. Emeğinize sağlık.

1 Beğeni

@sparteam cretsiz olarak paylaşılacak.

Direksiyon çiziminin ilk etabı.
Ardından yüksek detay gelecek :slight_smile:

27 Beğeni

ohhh nihayet gerçek F-MAX direksiyonu çakma çin malı değil :joy::joy::joy::joy::rofl::rofl:

6 Beğeni

Direksiyon göbeğinin ortasındaki çıkıntı şimdiden gelecek detayların yüksekliği hakkında ipucu veriyor :slightly_smiling_face:

3 Beğeni