Ford F-MAX Mod Projesi

O sistemle bu modu oynayabileceğini sanman biraz garip olmuş. Senin için kimse bir şey yapamaz. Sistemini güncellemelisin.

3 Beğeni

Dostum yapabileceğimiz bir şey yok mod olmasa bile ETS 2 yi boş halde zor oynarsın böyle bir sistemle.
İnternette 3.000 TL’ye bile güzel sistemler var şu an.

TEKNOBİYOTİK

5 Beğeni

+1 acı ama gerçek :shushing_face:

3 Beğeni

Bizim modumuzda düşük sistemli bilgisayarlar için performans sıkıntısı var bazı dokuların çözünürlükleri düşürüldü bile ancak yine de sistemi güncellediğinde bütün oyunları daha iyi oynayabilirsin.

3 Beğeni

Modu rx570 ile denedim 400 ölçek ful grafik felan baba siz ne yapmışsınız ya :smiley: 840m laptopta oynamıstım ilk en iyisi laptopa hiç geçmim ben :smiley: akıyor

1 Beğeni

Mod’da kişisellestirilebilir plaka olayı var, yapımını alttaki konuda elimden geldiğince anlattım :smiling_face_with_three_hearts:

Emre Aydın ve Bertan Baday’ın eklediği bu güzel detay için teşekkürler :innocent:

https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-ford-f-max-icin-kaliteli-kisisellestirilebilir-plaka-yapimi

5 Beğeni

Mod muazzam olmuş tekrardan yapımcıların eline sağlık buda benden gelsin :slight_smile: Biraz amatörce olmuş olabilir.

3 Beğeni

Hadi Bakalım İlk Sefer İçin Yola Çıkalım Hatayı Çözdüm Gibi Elinize Sağlık Gerçekten Çok Emek Var @HasanOfke @bertan06 @Emre54 1881 İnci Olarak Kalbimizdesin ATAM 1881&1938 :heart:

7 Beğeni

ребята у меня тут такие проблемы, ваша машина форд F-Max почему то не перекрашиваеться, у меня она вся чёрная и салон тоже что за фигня скажите

1 Beğeni

Kendini kanıtlamış modların birbirine sunduğu destekler kısa sürede f-max moduna gelmeye başladı. bu modun başarısı ve kalitesinin en büyük kanıtı budur bence

1 Beğeni

Скоро исправить

ets2_20191102_084431_00|690x387

günaydın istakamet macaristan segedin

2 Beğeni

Öncelikle Selamün aleyküm herkese günaydın dün çok fena kasıyor demiştim pes etmedim uğraştım ve şuan scs araçları gibi kasmadan oynayabiliyorum orta ayarlarda peki nasıl yaptım dün akşam gittim ets 2 yi full sildim savelerini falan ne varsa cclenar ile temizledim ondan sonra tekrar yükledim sıfır profil araç olarak range t yi seçtim berline yakın bir şehirde başlatım adını unuttum neyse ilk göreve tıktı oyun 200 km civarıydı 100 km kala oyundan çıktım mod klasörüne atın f maxi girdim aktif etim açıldı oyun daha 100km var bitti görev tek seferlik iş kısmından f maxi seçtim kısa bir süre içinde açıldı sıfır sıkıntı sonra o görev bitti çevrimiçi olarak satın aldım hiç bir ekleme yapmadan şuan sıkıntısız bir şekilde berlindeki galeri ve f max çalışıyor oley be sonunda başardım dün akşam heycandan yazmayı unutmuşum tekrar emeğinize sağlık teşekkürler

14 Beğeni

Senin adına sevindim. İyi oyunlar

3 Beğeni

Bunları buraya paylaşma yeri değil burası,karışıklık olmasın burada;
Screenshots

Bende ilk gun fps yerlerde surundu ertesi gun ayarlari ortaya cektim ilceklendirmeyi de 300 e cektim simdi 40 50 arasi fps oynuyorum bir de yakiti ortalama 32 litrenin altina indiremedim 6 7 sefer attim hepsinde ayni sonuc
Yalniz bende soyle bir sikinti var hangi oyunu oynar isem oynayayim fps max 60 daha da yukari cikmiyor

Ekran kartın amd ise radeon ayarlarında gaming sekmesinde global ayarlar kısmından “dikey yenileme için bekle” ayarını “Her zaman kapalı” yaparsan düzelebilir.

Ek: Nvidia için bilgim yok bilen varsa yardımcı olabilir size.
Ek2: monitörünüz gsync veya freesync ise onunla da ilgili olabilir

2 Beğeni

Aracın bayii tarafından temizlenmeden verilmesi üzdü. :roll_of_toilet_paper::non-potable_water: :smiley:

16 Beğeni

BALTRAK LOJİSTİK skininin kurulumunu nasıl yapıyoruz. Videonun altında verilen linkten indirdim fakat çekici boyası da mevcut mu teşekkürler.

Tesekkur ederim Ekran kartim amd radeon monitor gsync
Isten cikinca internetten bakayim