Ford F-MAX Mod Projesi

Aynen doğrudur

1 Beğeni

Diğer mod sanki bitmeden çıkarılmış gibi … Kabin bir tuhaf duruyor. Araç bilgisayarı scania’dan,ses volvo’dan ortaya karışık bir şeyler yapmışlar

2 Beğeni

E ben boşuna’mı dedim bertan’ile emreye acele etmeyin diye
Bizler bu çıkan’la biraz oyalanalım onlarda rahatça ve sakince işlerini yapsınlar işte
O modu yapan arkadaşında emegine saglık olsun
Bu mod bizleri biraz oyalar işte

2 Beğeni

Her çalışmanın farklı muadilleri elbet de olabilir. Biz detayları sizlerle paylaşıyoruz ki niyetimiz anlaşılsın :slight_smile:
Konuya hakim olan herkes bunu biliyor zaten.
O yüzden devam :wink:

22 Beğeni

Abi suan tek merak ettigim cok detayli bi modelleme yapiyosun fps de sikinti yasatirmi bize scs nin araclari gibi olurmu fps
durumu bilgilendirirmisin abi

3 Beğeni

@Yigit08 Şuan için scs araçlarından biraz daha ağır bir model bu. Optimizasyon ile ilgili çeşitli çalışmalar yapıcaz fakat şuan tamamen çizim odaklı gidiyoruz. Optimizasyon çalışmalarına başladığımızda yine buradan görsellerle paylaşacaz. Neler yaptığımızı görebileceksiniz. Kendimizce oluşturduğumuz bir yol haritamız var. Şuan bunun dışına çıkmadan ilerliyoruz.

20 Beğeni

Anladim cok tesekkurler bilgi icin bekliyelim gorelim ozmn

2 Beğeni

Sizin ekibin mp3 Actros yaptığını düşünemiyorum bile

Abi aracın lastiklerine 9 inch jantlar mı uygun olacak

Gerçeğinde neyse onu yapacaklardır. Yani çocuk oyuncağı yapmıyor bu adamlar. :slight_smile:

1 Beğeni

@Emre54 @bertan06 yaptığınız iş çok zor bir iş Allah kolaylık versin her daim. Araç teknik detayları için her türlü değerleri, ebatları, evrak, broşür, resim vs. için yardımcı olabilirim. Bir lojistik firmasının TIR departmanında çalışıyorum bayilerle iletişimimiz var haliyle. Forumu biraz geç keşfettiğim için yetişemediğimin farkındayım maşallah siz zaten gereken donanıma fazlasıyla sahipsiniz ama yinede hazırız yardıma.

7 Beğeni

Elinize sağlık proje’yi sanki SCS yapıyormuş gibi her detay için uğraşıyosunuz kolay gelsin.

Bu iş bitince Bmc için çalışacakmısınız?

2 Beğeni

Henüz tam olarak bitmiş değil eksikleri var. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. :stuck_out_tongue: :slight_smile:

31 Beğeni

Detaylar kusursuz.

3 Beğeni

Plygonları merak ediyorum :joy:

3 Beğeni

Bu millet kül yutmaz emre bey (!) :100:

2 Beğeni

Az kaldı… :slight_smile:

24 Beğeni

elinize saglok çok güzel oluyo çıkınca SCS kıskanacak :smiley:

1 Beğeni

benim merak ettiğim konu modun kalitesinden dolayı fps düşmesi olacak mı? olursa ne kadar bir drop olur acaba?

Soruyla ilgili açıkkamayı bu posttan bulabilirsin.

Ford F-MAX Mod Projesi - Emre54 tarafından #136

1 Beğeni