Ford F-MAX Aksesuar Paketi Projesi (v1.0 Yayınlandı)

@ONURKULL hocam naçizane bir tavsiye de bulunmak isterim.Daha önce paylaşıldıysa affola.
Basamak kısmına bu tarz working light diye geçen geri vites lambalarıyla senkronize çalışan bu lamba eklenebilirse güzel olur tabi kolay bi süreç ise … :+1:

9 Beğeni

@Byozgatli Şu sıra son eklentilerle uğraşıyorum ama yayınlandıktan sonra update süreci olursa deneyeceğim :wink:

11 Beğeni

@ONURKULL emeğine sağlık f max için eksik kalanı doldurdunuz takipteyim.

5 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Tampon için aksesuar slotları
  • SCS güneşlik modelleri (Mirage, Samurai, Sting, Titan, Viking / orjinal + gövde rengi seçenekleriyle)

26 Beğeni

Ben diyorum ki, bu Aksesuar Paketini biz ayrıca indirmesek, ilk defa F-Max’i deneyecek arkadaşlar için de kolaylık olması bakımından, Steam Atölye’de F-Max’le birlikte gelse? @Emre54 @ONURKULL çünkü bu aksesuarlar gerçekten büyük eksiklikti.

5 Beğeni

@fiatisti Benim için gurur olur orası ayrı ama F-MAX ın ana modu çok başka bir seviye, orada çok ayrı bir emek çok ayrı bir organizasyon var. Profesyonel ellerden çıkan, profesyonel bir projeydi F-MAX o nedenle benim gözümde bambaşka bir yerde. F-MAX takımına saygı açısından mod olarak kalmasından yanayım.

Birde arkadaşlar bir ricam olacak; yorumlarınızda “eksiklik” kelimesini kullanmamanızı rica ederim. Arabanın ben başlarkende hiçbir eksikliği yoktu, bu mod kullanılmasada hiçbir eksikliği olmayacak. Bu konuda özen gösterelim.

18 Beğeni

Güzel bi çalışma oluyor ellerine sağlık. Özellikle şu parlak siyah için bekliyorum aracı çok baska yerlere götürecek gerçekten. 10 numara 5 yıldız :wink:

3 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Lightbox a custom (şablonu modun içinde olacak) ve sarı seçenekleri eklendi.
  • F-MAX panosu güncellendi.

28 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Far Koruma (Transport tipi)
  • Sallanan Aksesuarlar için FORD, F-MAX ve F-MAX Truck eklemeleri

Evet arkadaşlar bu parçalar son eklentilerdi. Ufak tefek düzenlemelerden sonra modu yayınlayacağım. Tampon eklemesi ve yeni güneşlik modelini bir sonraki güncellemeye bıraktım.

31 Beğeni

10/10 bir modifiye paketi gerçekten severek kullanacağım f max ime yeni bir soluk getirecek parçalar var tam tarihimiz belli midir diye içim içimi yiyor açıkcası

4 Beğeni

Harika geriye bi tek EVR nin sesleri kaldı.

5 Beğeni

Hadi geçmiş olsun bakalım. Umarım yaparken zevk aldınız, ellerinize sağlık. İnönü’ye siparişi geçtik :slight_smile:

3 Beğeni

@EmirAkcaman Benim için büyük tecrübe, güzel bir deneyim oldu.

5 Beğeni

Ellerinize sağlık, heyecanla bekliyoruz :+1:t2:

6 Beğeni

kaliteli moda kaliteli eklenti ya…

6 Beğeni

F-Max’ten sonra en çok merak ederek, heyecanla takip ettiğim projeydi. Sonunda bitiyor. Ellerine sağlık @ONURKULL:clap:t3: :clap:t3:

6 Beğeni

@The.Yigido68 Teşekkür ederim :wink:

6 Beğeni

Reis ah şunu birde 1.37 ile birlikte 1.36 sürümüne uyarlasan efsane olur var yaa.

3 Beğeni

@kaplanemral Bence sen 1.37 ye geç o daha kolay :smiley:

3 Beğeni

Abi sesler daha sıkıntı sesler biraz oturduğunda öyle geçiş yapıcam. Neyse bizde geçtikten sonra kullanırız :smile: :smile:

3 Beğeni