Football Manager 2020

Bugün itibariyle duyurulmuştur.

161 Lira fiyat ile steamde de ön siparişe açılmıştır.

3 Beğeni

Hiç bulaşmadım buna da bulaşamayacağım gibi duruyor. Böyle oyunlar ocak söndürür :smiley:

2 Beğeni

Her yıl 500 600 saat gömdürüyor allahsız :grin:

1 Beğeni

Bu sefer acele etmeyeceğim, erken indirime giriyor.

2019 indirime girer yeni kadro datasını indirir oynarım, çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum, zaten oyunun kendini toparlaması 6 ay sürüyor.

1 Beğeni

Cm 03 serisinden bu yana her yıl yenisini oynadığım oyun. 2018 ve 2019 yılı oyunları beni kendisinden soğuttu. Saçma sapan buglar, gerizekalı gibi oyuncu hareketleri iğrenç maç motoru ve saçma sapan gerçeklikten uzak transfer ücretleriyle beni kendisinden soğutmuştur. Rakipsizlikten her sene aynı oyunu çıkarıp sadece kadroları güncelleyip 160 180 lira bandında bir A Plus oyun fiyatıyla satıyorlar. Bakın Forza Horizon’da 250 araç var hepsi de lisanslı ve fm ile aynı para. Yav 200 lira para veriyoruz ne takımların logosu var ne liglerin logosu var ne de oyuncuların fotoğrafları var… Böyle saçma salak bir şirkete bence daha fazla para kazandırmayın ! Ben bıraktım oynamayı. Ne zaman bu saçma politikalarından vazgeçer adam gibi ortaya birşeyler koyarlar ya da bir rakibi çıkar o zaman alırım oynarım.

1 Beğeni

Fm 2019 u voidu da 34 tl aldim lakin forza yi 100 tl altina dustugunu gormedim fm 2020 yi alirmiyim asla

1 Beğeni

25 Mart a kadar Steam da ücretsiz olacağı yazıyor :astonished:

1 Beğeni

cm 03 ten beri oynadığım bence simülasyon oyunlarının ağa babalarından bir oyundur. çocukluğumun oyunudur 18 whells, haulin vs bunlar. Son 4-5 yıldır oynamıyorum gerçi ama fm 21 i bekliyorum indirim kovalayacağım. fm 20 epicte ücretsiz olunca bir indirip baktım oyun çok değişmiş gerçekten önceki senelere göre. çok fazla ayrıntı ve detaydan sıkılmadım desem yalan olur. oyunda lig isimleri, forma ve logo paketi, yüzler filan yok ama çok basit eklenti paketlerle çözülüyor ve oynaması çok daha zevkli ve eğlenceli oluyor. özellikle oyunda keşfettiğim tanınmayan oyuncuların gerçekte 1-2 sene sonra büyük takımlara gittiğini görmek apayrı bir zevkti

2 Beğeni

Oyunda forma yüz takım logo paketlerini mod olarak ekleyebiliyorsun

1 Beğeni

evet, lig isimleri, turnuva isimleri vs her şeyi lisanslı isimlerle de değiştirebilirsin.

1 Beğeni

Aga yeminle yıldım artık. 16 senedir her sene bıkmadan usanmadan oynuyordum ama 19 ve 20 ile gına geldi artık. Transfer sisteminden saçma sapan futbolcu hareketlerinden aptal saptal taktik düzeninden bıktım usandım saçlarım döküldü. 20 yi 2 ay oynadım bıraktım. Fenerbahçe ile kasada 45 m€ para vardı 3.sınıf bir orta saha alamadım sildim oyunu. Gerçekten bir oyunu yıllar içinde anca bu kadar bok edebilirler. Çok dertliyim sabaha kadar yazarım

1 Beğeni

sorma reis koskoca bjk ye ben de alamadım.hoş gerçi normalde de alamıyoz ama bari oyunda bunla uğraşmıyım.yemin ediyom tıpkı yönetim gibi dert sahibi etti beni bu oyun :smiley:

2 Beğeni

Benim en sinir oldugum şey Türk takımlarının daha bir iki sene bile geçmeden 30-40 milyon euroluk transferler yapmaları. Bi bakıyorum transferlere Galatasaray 36 milyon euro verip sağ bek falan almış. Ben Türk takımı yönetirken 10-15 sezon da geçse, 200 milyon transfer bütçesi de olsa 15-20 milyondan fazla ödeyemiyorum kimseye, gerçekçilik ölüyormuş gibi hissediyorum ama bi bakıyorum Kasımpaşa 23 milyona yedek forvet almış :unamused:

1 Beğeni