Fishing Sim World "Balıkçılık Simülatörü" - Ana Konu

Dovetail Games’den Yeni Balıkçılık Simülatörü “Fishing Sim World”
Euro Fishing’e ne oldu? Unreal kullanan stüdyolarda üretkenlik mi artıyor yoksa amaç başka mı çözemedik!

Çıkış tarihi 18 Eylül 2018 (PC, PS4, Xbox One)
Geliştirici: Dovetail Games
Motor: Unreal Engine 4
Multiplayer: 4 kişiye kadar
Harita: 7 tane(Avrupa-Amerika)

Ayrıntıları burada aktardım.

Bu konu üzerinden devam edebiliriz.

1 Beğeni

Amaç bambaşka. Tek olumlu yanı sesleri olan Euro Fishing’le doğal olarak çuvalladılar. Oyunculardan gelen geri bildirimleri kale almadılar. Tek yaptıkları dlc çıkarıp insanlarla dalga geçmekti. Baktılar işler yolunda gitmiyor tutup aynı oyunu bir kaç değişiklikle yeni oyunmuş gibi piyasaya sürme kararı aldılar. Ne mi olacak? Yine aynı rezaleti bu defa Fishing Sim World adı altında yaşayacaklar. Bu tür oyunlarda Fishing Planet hala tek başına lider. Onun da en büyük sıkıntısı oynaması ücretsiz olup toplam da 1.661 lira değerinde onlarca dlcyi barındırması. Umarım bir gün sağlam bir balıkçılık simülatörüyle karşılaşırız.

1 Beğeni

Levrek türleri tanıtıldı. Bu şekilde infografik ile balık türlerini paylaşacaklar.

İlk oyun Unreal’da bir denemeydi sonradan hızlandılar bir sürü içerik geldi ama kıymeti bitmişti…
Şimdi yepyeni isimle yeni özellikleri denemek istiyorlar aktif olarak destekleyecekler ama nasıl diyeyim bazı şeyler kemik kitleye bağlı onun dışında ilgi görmüyor.
Sıkıntısız bir oyun olmazsa aynı şeyleri yaşar :frowning:
Bakalım TSW’ye baktığımızda bunda başaracaklar gibi duruyor

Haber geldi de çıkıştan önce göndereceklermiş oyunu malum yeni sistem o zamana toplanmış olacak :slight_smile: en çok tekne sürüşünü merak ediyorum hastasıyım…
multiplayer oynamak isteyenlerle de takılırız

Fishing Sim World - Gigantica Gölü ve Genel Oynanış Videoları

95 TL çok beya

Oyun dün gelmişti bugün indirmeye açıldı. 14.4 gb indiriyorum bakalım nasıl olmuş :smiley:

Gerçekten mükemmel harika en iyisi süper böyle bir oyun yok demek isterdim :smiley:

ama 30fpsyi geçmiyor bir ağırlık yavaşlık var sanki :frowning: yine olmamış
arayüz berbat çok büyük kutularla nereye giricez can sıkıyor
bu fishing takımının elden geçirilmesi lazım

1 Beğeni

Su fizikleri zaten yok tekne sürüşü o şekilde hissiyatsız bakmayın arkadaki efektlere…
şimdi balık avlıcam bakalım

https://www.simulasyonturk.com/fishing-sim-world-cikti/

birkaç izlenim cümlemesi ekledim şimdi yine girdim ama oynamak gelmiyor içimden
tamam sabaha karşı balık tutuyorlar ama nebileyim ortam çok ölü beya cansız ruhsuz hep aynı terane
o kadar marka var bana bir faydası yok daha doğrusu genel olarak oyun yapısına faydası yok
hiç süslenmemiş etraf daha canlı olamaz mıydı? basit basit bir sürü şey var yapmıyorlar

ultimate fishing simulator tercih ederim fishing sim world için çaba gösteriyorlar ama eksik
balıkçılıktan anlayan da anlamayan da farklarını görür

Çok keyif vermese de güzel oluyor. Sanki biraz gariplik olta animasyonlarında ama napalım güncellemeyi beklicez. Üç tane oltayı kurdum hepsine vurdu :smiley: birini zor çekerken diğeri çırpınıyordu.

oyun için şu an büyük bir güncelleme geldi çok bir şey değişmeyecektir
boyutu 4.4 gb
yarın videosunu çekicem beklettim ama oyun hakkında hiç olumlu görüş yok sıkılarak oynuyorum oynayamıyorum yani

Valla bana kalırsa bırak oynamayı. Yazık zamanına. Önceki oyunda da aynısını yaptılar yine aynısını yapacaklar. Değişen hiçbir şey olmayacak.

akşam yayında :smiley:

yazılı incelemem LEVEL aralık sayısında olacak