FIFA 23 Epic Games İndirme Problemi (EA sorunu çözdü.)

(Bu konuyu hem yaşadığım hem de aynı problemi yaşayan başka insanlar olduğu veya olabileceği için açıyorum.)

Epic Games Store’den FIFA 23 Standart Edition aldım. Fakat indiremiyorum. EA App hata veriyor.
Sorunu yaşayıp çözen var mı?

Bu arada Xbox Game Pass PC abonesi olduğum için EA Play de var. Bunu bir alakası yoktur sanıyorum.

Hatanın Türkçesi →

Erişimin yok
Bu başlık, oyunun sahibi olan başka bir kullanıcı tarafından cihazınıza indirilmiş olabilir. Tekrar denemek için farklı bir hesapta oturum açın veya uygulamayı yeniden başlatın.

Bu sorunu yaşayan başka kişiler de var.

Paylaşmış olduğum linkteki gönderiye aynı sorunu yaşayanlar yorum yağmuruna tutmuşlar. Anlaşılan büyük bir sorun var.

EA COMMUNITY MANAGER paylaşım yapmış. Sorun araştırılıyor diye.

Epic Games EA ile köprüleme yapamamış olabilir, iki platformun hesap ayarlarında bağlantı sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmek faydalı olabilir.

EA Account Sayfası →
image

• Hesap bağlı görünüyor. Fakat Epic Games Hesap sayfasında bağlı uygulamalar sayfası yok.
  • Paylaşmış olduğum EA forum linkindeki posta sorunu yaşan bir çok kişi var.
  • Ayrıca Epic Games kütüphanemdeki EA’ya ait şu iki oyunu indirmeye çalıştığımda da aynı hatayı verdi.
    • Star Wars: Squadrons
    • Knockout City

Sorun EA ve Epic Games hesapları arası iletişimden kaynaklı gibi görünüyor.

1 Beğeni

Epic Games Web üzerinden erişiliyor

EA yerine Origin olarak kalmış olabilir mi?

@Gencocan bahsettiğin kısmı biliyorum. Orası sadece hesap bağlamak için var. Az önce Steam hesabımı bağladım. Ama “BAĞLI” yazmıyor.

daha önce Ubisoft aynı durumda görünüyordu ama oyunu açınca çalışıyordu Watch Dogs’u sildim emin değilim var mı sıkıntısı

lisans sorunu yaşayanlar olmuş şöyle çözmüşler

• Close Uplay client and Epic Games Store and ensure it is not running in background.
  • Go to C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\cache, take a backup of the “ownership” folder and then delete the Cache folder completely.
  • Start Epic Games Store once again and launch the game from your library.
  • You will be asked to link your Uplay account, follow the steps on screen to do so.
  • The game should automatically get activated and the installation should begin.

Watch Dogs 1 & 2 bende var. Yükle butonuna basınca indirme konumu seçme ekranı geliyor. Herhangi bir sorun yok gibi duruyor.

1 Beğeni

EA sorunu çözdü. EA App’ten iniyor şuan.