Fernbus Simulator - Skin ve Mod Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Fernbus Simulator için kendi çapımda skin yaptım. Ancak bunu oyuna atamıyorum. Daha önce Simülasyon Türk’te paylaşılan skin yapım konusunu inceledim. Orada skini atmamız gereken dosyalar bende mevcut değil. Yani oyunun kurulu olduğu kısımda ‘‘Vehicles’’ dosyası yok. Ayrıca TML’nin kendi paylaştığı rehber de Belgelerde ki mods klasörüne atılması gerektiği yazıyordu ancak bende o dosyada yok. Oyunu önce dosya doğrula dedim daha sonra silip tekrar kurdum ancak hiçbir değişiklik olmadı. Mod yükleme şekli değişti mi yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim…

Steam Atölye’de paylaşılıyor artık ve ben de uzun süredir yapmıyorum. Yalnız Belgelerim klasöründe Mods klasörü oluşturulacak. Belki düzelir ama tavsiyem Steam Atölye üzerinden yapman. Aşağıda rehberler var.

1 Beğeni

Teşekkürler yanıt için. Bu rehberi okumuştum ancak oyun içinden Steam Atölyeye upload yapılıyor olarak gözüküyor. Ben oyun içinde modu göremediğim için Steam Atölyeye de yükleyemedim. Yüklemenin başka yolu var mı? Ya da oyun içinde modu görebilmenin başka yolu?

her şeyi düzgün yaptıysan oraya yüklediğinde görmen gerek

Mods for Fernbus Simulator

You will have to create two new folders in the following directory:
*C:\Users\UserName\Documents*

Here you will need to create a new folder called “Fernbus Simulator” and in that folder, you then create another folder called “Mods”. So, the final directory should look like this:
C:\Users\UserName\Documents\ Fernbus Simulator\Mods

Now, move (cut+paste) the entire folder “MyCustomRepaint” into the “Mods” folder of this new directory.
The original main folder “RepaintTemplate_MAN_LionsCoach_1996” with the PSD files and README.txt should remain in another directory.

sıfırdan klasörleri kendin oluşturacaksın normalde belgelerimde böyle klasörler yok

1 Beğeni

Dosyayı kendim oluşturacağımı bilmiyordum. Teşekkür ederim akşam bu yolu denerim. Olmazsa da zorlamam olan modları kullanmaya devam ederim :laughing: