Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

1 Beğeni

konsol portlarıyla uğraştıkları için meşgul gibi görünüyorlardı. konsola uyarlamak bir noktadan sonra o oyunun defterini kapatmak anlamına da gelir. :melting_face: fernbus 2 görmeyelim de :smiley: dayanamam.

2 Beğeni

Düzgün bir optimizasyon ve sürüşle gelecekse fernbus2ye ben razıyım aslında. Yeterki iyileştirilsin şu oyun

3 Beğeni

performans açısından eskisine göre gayet iyi konumda bence, ortalama bir sistem ile haratça oynanabiliyor.

3 Beğeni

Eskisine göre gayet iyi stabil oynayabiliyorum şuan

1 Beğeni

İlk çıktığı zamana göre tabiki iyi düzenli olarak oynuyorum. Ama bazı şehirlerde hala ani fps dalgalanmaları oluyor hatta çok leş durumlara düşebiliyor

Fern candır, gayet optimizedir kendisi :face_with_hand_over_mouth::+1::heart:

Niye eleştiriyi kabullenmeyip övgüyle cevap atarsınız gerçekten anlamıyorum. Bana göre ve steam incelemelerinin de çoğuna göre hala tam olarak stabil değil.

Herkes sizin gibi mükemmel sistemlerle oynamıyor bunu yayıncılar olarak kabullenseniz iyi olacak artık.

Edit: bireysel tartışma çıkmaması için düzenledim.

5 Beğeni

Ya optimize ama önerilen sistem gereksinimi için yeterli değil tabiki. Ama eskiye göre iyi yani Fransada hala ciddi drop sorunu olan yerler var ama eskiye göre iyi bence.

1 Beğeni

Fernbus 2 düşük ihtimal çünkü çıkması planlanmış harita içerikleri var.

1 Beğeni

Oyunun optimizasyonu eskiye göre daha iyi. Yalnız bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama Fransa’da olunca yer yer fps düşüşleri oluyor. Özellikle Paris’te ve Lille’de oyunda çökmeler oldu. Diğer ülkelerde böyle birşey olmuyor.

Bu oyun ne zaman indirime giriyor? Almayı düşünüyorum.

Muhtemelen Steam Kış indirimlerinde indirime girer.
Umarım The Bus a yapılacak fiyat güncellemesi Fernbus ve Tourist Bus etkilemez.

1 Beğeni

Yılbaşından sonra etkilenir büyük ihtimalle ya.

1 Beğeni

Harita dlcsi alıcaksanız Çekya nın optimizasyonu gayet iyi, diğerleri hala sıkıntılı.Hele ana harita korkunç.Hiç bir model yok, birşey yok, çöl gibi yolda bile habire drop yiyorum.

Ana haritada sorun yaşamadım tek sorun yaşadığım Fransa DLC’si ama sistemle ilgili olabilir drop olayı

1 Beğeni

Ostrava terminaline anons sesleri eklemişler.

1 Beğeni

şu an plat sürümle almayı düşünüyorum oyunu değer mi sizce 116 tl? alınır mı?

Oyun sistemin kaldırırsa oynanır. Benim sistemim kaldırsa sürekli oynayacağım bir oyun olurdu. Ama bence indirimleri beklemeni tavsiye ederim.

1 Beğeni

hocam şu an kış indirimlerinde zaten baz versiyonu 87.50 TL, plat versiyonu 116 TL bir kaç dlc var içinde,
sistemim ryzen 7 5800h, Rtx 3060, 16 gb ram