Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

3 Beğeni

Güncelleme verdiler betada oyun şuan daha optimize ve grafiklerde falan yenilik yapıldı yağmurlu havada yansımalar falan iyileşti oyundaki droplar yok denecek kadar azalmış durumda.

4 Beğeni

evet çeviriler tam bitti derken yenisi geliyor :frowning:

fernbus’ı henüz rtx 3060 ile denemedim

2 Beğeni

Valla hep birileri bu şeyleri söylüyor da, oyunu yeniden SSD’ye kurmama rağmen hüsran yaşamıştım en son. ETS 2deki kadar optimize diyebilir misin?

1 Beğeni

Valla hocam şöyle diyeyim oynadığın ekran kartada bağlı ama oynadığım süre boyunca doğru düzgün drop yemedim The Bus içinde optimizasyon güncellemesi vermişlerdi geçen ay oda ilk haline göre çok iyi oldu.Drop vs. sorunu kalmadı oda şuan betada betada optimizasyon sıkıntısı var biraz ama halledilir.Yani sistem oyun gereksinimlerini aşşağı yukarı karşılıyorsa grafik ayarlarını yapıp drop yemeden oynayabilirsin.İlk defa bu kadar düzgün bir şekilde oynadım Fernbus’ı.

3 Beğeni

ben de ölçeği 100e çekip diğer ayarları fulle aldım aynalar dahil. 45-60 fps aldım inanamadım. Droplar var ama eskisi gibi değil

1 Beğeni

It took long enough …
We have just released a new BETA update for Fernbus Simulator.
We fixed the rain on the windows, corrected various problems with license plates, textures and traffic lights and much more. You can find all information here in the changelog:

Changelog 1.28.41013

• Revised lighting systems: sunlight, moonlight, street lights, etc.
  • Fixed the visibility of snow and rain on the buses
  • Corrected errors in the German license plate system, e.g. 5-digit numbers should no longer be possible
  • Revised the probabilities of the nationalities of the license plates depending on the region
  • Parked cars now have license plates again
  • Fixed rain on the windows of the vehicles
  • The blurred texture of the pickup truck was fixed
  • Icon of the exe was fixed
  • Action cameras can now be deactivated
  • Dynamic weather is now loaded correctly in saved games (only works with new saved games)
  • Camera zoom and movement have been revised
  • Incorrectly reported conflicts between key assignments have been resolved
  • The steering wheel now remains in its current position when you get up from the driver’s seat or activate the photo mode
  • Corrected traffic lights which did not load correctly
  • Passengers can now use different clothing patterns and colors
  • A bug with the photo mode and the vehicle control has been fixed
  • Walking sounds added
  • Camera zoom revised in both camera perspectives
  • Resetting the vehicle revised
  • Some minor to medium bugs have been fixed
    DLC VDL Futura FDD2
  • Revised seating positions for passengers
    DLC Netherlands
  • Corrected the geometry of the tunnel in Rotterdam
    DLC Multi Media Package
  • Fixed a bug when playing the moderation
    DLC BB40
  • Corrected handbrake bug
    DLC W960
  • Fixed a bug in the handbrake
  • Fixed error in cruise control
2 Beğeni

Benelux Birliği’nin son parçası da geliyor. Fernbus Simulator’ın Belçika haritası duyuruldu.

Güncellemeyi her iki oyunda da test ettikten sonra haberini yazabilirim.

4 Beğeni

Bölgeler arasında herhangi bir yükleme süresi olmadan" derken neyi kastetmişler ?

ets 2 gibi yükleme ekranı olmadan sürekli yol almayı kastediyor bu aslında önemli bir özellik yani her oyunda yapılmıyor onlar da her dlc açıklamasına ekliyorlar yanlış anlaşılmasın diye

Neyse DLC şu an geldi ve 20 Mayıs’ta çıkacakmış şimdi RTX3060 farkını falan göstermek niyetiyle video çeksek betada saçmalayacak diye korkuyorum
Instagram paylaşımını yapıcam

4 Beğeni

Betada sadece molada sıkıntı var tamamlama butonu çıkmıyor onun ahricinde bir sıkıntı görmedim. Merakla bekliyoruz videoyu

Changelog 1.28.41433

New option to control mouse sensitivity
Sun intensity fixed
Coach bus breaks updated
Added additional license plates to AI coaches and trailers
Fixed positions of license plates for certain vehicles
Updated view distance of license plates

DLC Netherlands

Fixed random broken license plates in the Netherlands

DLC Multi Media Package

Fixed streaming issues and crashes

DLC BB40

Fixed a bug in the handbrake

DLC W960

Fixed a bug in the handbrake
6 Beğeni

Bu Belçika DLC çıkacağı zaman diğer DLC’ler indirime girer mi? Özellikle araç DLC’leri! İndirim için beklediğim Man Lion’s İntercity ile VDL Futura FDD2 DLC’leri.

1 Beğeni

Belçika 18,5 liradan çıkış yaptı. Keşke normal kur gerçekte de Steam kuru gibi olsa :frowning:

1. Güncelleme tamamlandı [beta]'dan çıktı.

gtx 1050 4 gb ve i7 7700hq laptopta oyunu sorunsuz oynayabilir miyim sizce? Oyunu ssdye kuracağım. Hangi ayarlarda oynayabilirim? Optimizasyon sorunu var mı halen?

Bazı tek şeritli yollarda çok kasıyor ve drop yiyor ama bunların dıyında otoban ve şehir içlerinde eskisine nazaran çok sorun yok aynı özelliklerdeki pc den var bende de

2 Beğeni

Bölgeler arasında herhangi bir yükleme süresi olmadan" bu olayı deneyen oldu mu ne gibi bi değişim olmuş oyun içi ?

1 Beğeni

Otobüs fizikleri güncellenmişti şimdi girdim az bi fark var. O da kaldırım gibi yerlerden geçtiğiniz inip çıktığınızda yumuşatmış ve kötü sesi yok etmiş.

1 Beğeni

hamburgdan çıktım 20 fps lerde gidiyordum ve kapattım.Normalde ben de 40 50 fps arasıydı.