Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Bakalım forumlarında da yazılıyor ve onlar da hem ses hem bu konuda çalıştıklarını söylüyorlar ama göreceğiz, daha iyisi daha keyiflisi demek, bakalım. Bence de AI trafikten tutun, bu tarz şeylere ve Ekonomi vs. olaylarına el atmaları lazım, DLC harita vs. getirmekten önce. Mesela 4 mevsim ve hatta sis vs. de var iken gerçekçi havayı alma durumunu falan işletebilirler oyuna.

1 Beğeni

fernbus için de beta başladı güzel iyileştirmeler var tourist busa göre burada yapılan çalışmalar daha etkili olmuştr girip bakıcaz

6 Beğeni

İlk önce sabah saatlerinde 6.6 gb gösteriyordu güncelleme biraz güncelledim işim çıktı geldim şuan devam ettiriyorum 4.5 gb ye düşmüş bi hata falan olmuş olabilir mi ? oyunu eksik mi güncelliyor ? İptal edip tekrar başlattım ama değişmedi 4.5 te kaldı yine

Beta secmemiz lazım değil mi güncelleme için ?

1 Beğeni

aynen, betadan.

Neler değişmiş beta’da?

5 Beğeni

Changelog 1.24.31116
• Fixed crash when changing to the main menu
• Fixed a crash which occurred at runtime
• Autosave function added with adjustable interval
• Distance fields added
• Fixed some graphical bugs with Distance Field
• Fixed dimensions of some levels to improve streaming
• Fixed bugs in the roadmap
• Fixed malfunctioning speed traps
• Fixed some other vegetation bugs
• Fixed localization errors and added missing localizations
• More minor bug fixes

DLC Football Team Bus
• Fixed a crash when a saved game existed

Distance fields eklenmiş(vardı) önümüzde gördüğümüz arazilerin manzaraların çizim mesafesi ile ilgili bir olay. Güncellemeyi indiriyorum girip bakacağım. TML forumunda bir sürü insan her defasında onlarca bug bildiriyor şu niye olmadı falan diyor da oyunun başından beri olan yanlışları ya da siz yazdınız diye şak diye olacağını sanmayın. Bu durumun stüdyonun küçük olup olmaması ile ilgisi yok. Vizyon meselesi… :smiley:
Ellerinden geldiğince yapılıyor işte bizim gördüğümüz bizim istediğimiz tarzla onların istediğinin uzaktan yakıdan alakası yok.

2 Beğeni

:smiley:

3 Beğeni

abe bu ne :smiley: otobüsün görünmeyen kısmı ne kötü :dagger:

1 Beğeni

yeni otobüs dlcsi yakında duyurulacak deniliyor renault master mı yoksa başka bir model mi sdfsf yeter

1 Beğeni

Deneyen oldu mu optimizasyonda falan farkedilir iyi bir iyileşme var mı ?

3 Beğeni

o cümle yılllardır yazılıyor :smiley:

5 Beğeni

aynaları fulla getirince eskisine göre biraz daha fps almaya başladım ben.bende de ayna takıntısı var hepsi açık olmayınca sevmiyorum:D

2 Beğeni

Changelog 1.24.31333

Fixed the brightness of the post-processing during day and night
Fixed steering errors when exiting photo mode
Fixed some graphical bugs
Fixed some vegetation bugs
Added a slider for depth of field in graphics options
Added buttons in the main menu, which will open the TML forum or TML support in the web browser
The material of the sun blind is now visible again in the action cam
Symbols ares now deactivated correctly when a vehicle is inside the marker

DLC Switzerland / Austria

Navigation of the route from Linz to Graz fixed

DLC Luxembourg

Fixed a couple of graphical errors

DLC Neoplan Skyliner

Fixed incorrect engine sound while driving with the 3rd person camera

DLC VDL Futura

Geometry error in the cockpit fixed
2 Beğeni

:slightly_smiling_face:

Kreuzberg Kreuzberg Kreuzberg diye bağırırsınız :grinning:

TML Studios, Türk oyuncuların çok seveceği bir minibüs DLC’si duyurdu. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator oyunlarına Mercedes-Benz Sprinter minibüsü lisanssız olarak W906 adı ile geliyor. :point_right: https://www.simulasyonturk.com/fernbus-ve-tourist-bus-simulator-icin-mercedes-benz-sprinter-w906-minibus-dlcsi-geliyor/

8 Beğeni

Kreuzberg merkez-rathaus çekerler.

1 Beğeni

Beta sürümünde fpsde değişme göremedim maalesef

Bende tam aksine öncekine oranla daha iyi bi fps alıyorum ama çok farkeden bişey yok yine 30 35 aldığım yerlerde min 40 45 oldu

1 Beğeni

bende öyle eskiden lowda 30 veriyordu şimdi ultrada 60 alıyorum ama dlc leri bukdr pahalı yapmasalar keşke şehirlerarası oyuna minibüsü parayla getiriyor geti travego tourismo maraton alalı ama yok

2 Beğeni