Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

ÇOK TEŞEKKÜRLER HEP MERAK ETMİŞTİM :dancer: :smiley:

1 Beğeni

o kontrol zamanı olayını bende bilmiyordum bilgilendirme için sağolun. evet bu oyuna bencede the bus ile beraber birtçok şey eklenecektir ki yavaş yavaş değişmeye başladı shuttle mod ve modlamaya zemin atıldı en çok istediğim tourist bustaki gibi yolculartın animasyonla binip inmesi ekonomi modu ve h vites onun haricinde oyun zaten performans olarak tatmin edici ancak setrada vs çevre sesleri klima sesi sinyal sesleri arada bi 5-10 saniye kaybolup geliyor bence büyük sorun sonuçta oyuna kaptırıyorsunuz kendinizi real hissediyorsunuz sonra bunun olması bence sıkıntı öte yandan sürüş olarak bir tık daha iyileşse tadından yenmez bence

3 Beğeni

murat arda güldiken gibi gerçekçi gama ve contrast ayarı yapmak istiyorumda yardımcı olabilecek varmı

3 Beğeni

ben reshade kullanıyorum çok fark ettirdi

linki varmı acaba

kurulumun aynısını Fernbus için yap. konunun aşağısında Hetrix Reshade var onu kullan. Oyunda parlama yapıyor Home tuşuna basıp bir tane tiki kaldıırnca parlama çözülüyor. Ben memnunum

.ini dosyasını vs nereye atacağım düzeltme : ok gördüm şidmi

2 Beğeni

Güncelleme tamamlandı.

Sprinter da çıkacak.

5 Beğeni

Fernbus Simulator’ın Mercedes-Benz Sprinter W906 minibüs DLC’si yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/fernbus-simulatorin-mercedes-benz-sprinter-w906-minibus-dlcsi-yayinlandi/

3 Beğeni

daha iyi sürüş fizikleri ve optimizasyon ile 500bin olabilirdi bakın gerçekten söylüyorum olabilirdi çok kolay

insanlara oyunu öneremiyorsun ki hep bir aması var hep bir eksiği var yanlışı var diyorsun

yazıkk

haberini yaptığım desteklediğim oyunların iyi yerlere gelmesini istiyorum ama yok

SimuşGames kurduracaksınız işte az kaldı

6 Beğeni

‘‘SimuşGames kurduracaksınız işte az kaldı’’

Neden olmasın :smiley: ?

1 Beğeni

Arkadaşlar bi sorunum var daha önce fernbusta dfgt kullanıyordum yamalı yollarda ince ince direksiyon titriyordu,g29 a geçtim kasislerde falan titriyo ama o yamalı yollarda titremiyo yardımcı olursanız sevinirim

büyük bir güncelleme daha çıktı

Changelog 1.26.35189

Italian localization completed
Optimization of performance and streaming
New light, sky and weather system added
Seat and driver camera settings are now independent for each vehicle
New grass vegetation
Added grass on the edge of the highway and federal road sections
Starting in the “Free Play” mode in Karlsruhe now works again
Route at Steinhude revised
With digital tickets in shuttle mode, passengers now show the correct graphics on their smartphone
Some graphical bug fixes
Preparations for new DLC

DLC France

Route at Nante revised
Route at Toulouse revised
Route between Lyon and Geneva revised
2 Beğeni

Otobüs simülasyon oyunu Fernbus Simulator için yeni güncelleme vakti geldi. 1.26 güncellemesi ile yeni aydınlatma ve gökyüzü sistemi ekleniyor. https://www.simulasyonturk.com/fernbus-simulatorin-1-26-guncellemesi-beta-olarak-cikti/

Yükledim ama test etmedim.

4 Beğeni

Test etme zaten bence ışıklandırmanın içine etmişler parlaklığı kıstığım halde takograf ekranını bile göremiyorsun ışıktan. Yollar ve çevre öyle parlıyor ki evde güneş gözlüğü takıp oynadım :smile:

1 Beğeni

Yeni DLC, yeni MAN mı?

Olabilir bu hafta kokusu çıkar. Pek önemi yok. Ay sonunda gamescom ile birlikte TheBus tanıtılacak. Bu daha önemli…

4 Beğeni

Bence çok bişi ummamak lazım :joy: malum. İnşallah yanıltırlar bizi

1 Beğeni

Renault Master’ a ne oldu acaba

1 Beğeni

yeni dlc yazarak master’ı kastetmişler bence.

1 Beğeni