Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

ben bunda en solda olanı seçtim orda yazan bedel ne oluyor benim kendi faturama yanısırmı abi yoksa oyundanmı düşüyor bu seçmeden oyuna başlayamadım bi türlü

Ana ekranda malesef wifi seçeneği yol tml bu işi biraz karışık yapmış çoğu izlediğim videolarda bu mail e girip en soldakini seçiyorlar sonrasında oyuncular oyuna başlıyor

Bugün öğlenden sonra Futbol Takım Otobüsü DLC’sinin inceleme videosu yayınlanacak. Yüklendi ve hazır şu an…

3 Beğeni
3 Beğeni

Chris, TML’deki görevinden ayrılmış. Yine sektörde çalışacakmış ama neresi belli değil.

VDL Futura FHD2 otobüsü yakında her iki oyuna da eklenecekmiş.

Fernbus&Tourist Bus

Fernbus için yeni bir ücretsiz harita paketi geliyor. Der Rennsteig, Almanya’nın tam ortasında dağlık bir bölge ve oteller var. Tatil yerleri var. Güzel olur bakalım. 1.20 güncellemesinde yeni hava durumları da var.

3 Beğeni

Ben bu oyunu alali baya oldu ama oynayamiyorum geri iade alirlar mi acaba

2 saatten az oynadıysan alırlar.

1 Beğeni

3.8 saat oynanmislik var maalesef

Arkadaşlar bu şekilde bir hata alıyorum oyuna girerken.Betadan sonra olmaya başladı.Betadan çıktım, oyunu silip tekrar kurdum, dosya bütünlüğünü doğruladım, sürücüleri güncelledim ama çözemedim.Yardımcı olursanız sevinirim.Oyuna hiç bir şekilde giremiyorum :frowning:

Başka bu hatayı alan var mı acaba , bir ara ATS güncellemesinde .exe uzantılı dosya olmadığı için o zamanda insanlar buna benzer hata alıyorlardı… Yeniden de yüklemişsin aslında … :thinking:

Tekrar tekrar yükleyince düzeldi.Belki download da sorun yaşadım.Teşekkürler

Ancak fatal error hatası devem ediyor oyun içinde…

1 Beğeni

son gelen beta güncellemesinde düzeltildiği belirtilmiş

fatal error “new beta” versiyonunda da devam ediyor.

beyler bende beta değil fatal error verdi aracı setikten sonraki yükleme ekranında

fatal error vermeye devam edecek çözülemiyor bir türlü :smiley: bunca zaman geçmiş beta güncellemesinde olmaması gerekir ama normalde bile oluyor bu saatten sonra zor baştan hatalar yapıldıysa düzeltemiyorlar demek “programlama” yani…

1 Beğeni

Neyse en azından sorunun benden kaynaklanmadığını öğrenmiş oldum :smiley: