Farming Simulatör Multiplayer Hatası

merhabalar. kısa zaman önce oyunun kendi içerisindeki serverlardan kiralama yaptık. oyuna çok rahat girip oynayabiliyoruz. fakat 6 7 saat sonra belki daha kısa oyuna tekrar girdiğimizde traktör tır ve diğer binek olan araçlarda takılma yapıyor ve araba milim milim ilerliyor. fakat yürürken hiçbir sorun yok. serverda oyunu modlu şekilde oynuyoruz. sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız. şimdiden teşekkür ediyorum.

kullandiginiz modlarin bazilarinda sorun olabilir, ara ara oyunu kaydedip cikip serveri reset atip tekrar devam edin, modlar bolumunden hata veren varmi kontrol edin

sorunlu olan modları denedım tek tek ve kaldırdım. servera reset attıyorum kısa bir süre düzeliyor. sonra aynısını yapıyor.

ozaman kullandiginiz harita modunda bir sorun vardir, boyutunun 300-400mb tan fazla olmamasina ozen gosterin (bu benim gorusumdur )

slovak village haritasında oynuyorum. 200 mb olanda da aynı hatayı verdi 1 gb olan haritada da.

slovak village hata veriyor belli bir sure sonra onda devam etmeyin. baska haritaya gecin.

başka haritalarda da aynı sorun devam ediyo değişen bişey olmuyor.

ozaman kiraladiginiz server ozellikleri kotu

very games kiraladığım yer