Farming Simulator 25 [Ana Konu]

Yeni Farming Simulator 25 [Ana Konu]

6-7 Temmuz’da FarmCon 24’te yeni Farming Simulator oyunu ortaya çıkacak.
gamescom 2024’te ise oynanabilir hali tanıtılabilir.

Geliştirici: GIANTS Software
Yayıncı: GIANTS Software
Çıkış Tarihi: 4. Çeyrek / 2024
Platform: PC/MAC/PS5/XBOX SERIES X|S

*Kategori daha sonra açılacaktır. İsim değişikliği olursa düzenlenecektir.

9 Beğeni

kesinleşti mi ki

https://x.com/farmingsim/status/1803427596471820383

yeni renk açık yeşil olmuş :slight_smile:

5 Beğeni

bakalım nasıl bir oyun çıkacak… pek bir ümidim yok… ama yinede oynayacağız… :grinning:

Farming simultörün geleceğinin nasıl olacağını görmek istiyor musunuz?
Bu başlık ve laflar biraz fazla iddialı değilmi?
Umarım altını doldurabilirler.

1 Beğeni

yoo “Farming Simulator’ın Geleceği” olarak çevirdiğinde bir sorun yok. FS 25’i bile atabilirler. sadece Farming Simulator olmasında sıkıntı yok. İlerideki dönemi planlayarak şimdi olduğundan farklı bir DLC, topluluk modları stratejisi de izlenebilir. Çok partner var çok dallanıp budaklanıyor.

3 Beğeni

Hadi bakalım… :slight_smile:

?

4 Beğeni

Manda okey yeni hayvan olarakda çeltik için bence gerçekçi su fiziği gerekir.Tamam 2014 yılına kadarda traktörlerimiz kirlenmiyordu.:smiley:
Ama şuanda mevcut su fiziği(olmayandan bahsediyorum) sırıtır.
22 trailerındaki elemanların olması ise bu videonun ai işi olabileceği anlamınada gelebilir.:face_with_monocle:

2 Beğeni

Sadece manda ve çeltik ile bu iş olur mu :grin:

çorba pişiricez ha dfdsfsdfsdfsd fsdfdsfdsfs güzelmiş yeni detaylar. güney maerikaya da gidiyoruz. aga çeltik var çeltik
işte bu lan işte lan
neresi orası uzakdoğuda çin karışımı bişey mi omg
ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİK ÇELTİKÇİLİK

1 Beğeni

Eski nesil konsollara gelmiyor. Ispanak yetiştirme falan demişler. Bir şeyler yiyebilmek mümkün. Vallah gene heyecan sardı be napalım 2-3 senede bir güzel oluyor. Ne dersek diyelim. Fotoğraf modu da güzel.

Shaderlarda ıslaklık durumu umarım düzelmiştir. Sulu tarımda dalgalanma splash efekti, köpük möpük gibi şeyler gerekiyor.

Harita yapmak istiyorum.
Harita yapmak istiyorum.
Harita yapmak istiyorum.

2 Beğeni

server gelecek mi gene bizim ihtiyarlarla girsek :smiley:
serhan abi gözükmez bayadır

Ben hala fragmanın gerçek olup olmadığını sorguluyorum kendimce, ama fragmandaki adamla kız baya baya yeni oyunun fragmanı olduğunu gösteriyor.
Şimdi bu bize yeni bir oyun gibi hissettirecek mi yoksa bir genişleme paketi gibi mi hissettirecek? artık yeni fs oyunları 3 yılda bir geliyor, e haliyle insan doğal olarak beklentiye giriyor, benim beklentim grafiksel ve kullanılan teknolojilerle ilgili açıkcası.
(:smiley: Tam ben bu yazıyı yazarken telif yedi video, yani evet fragmanın gerçek olduğu artık tamamen doğru.)
şimdi mesela çeltik olayı güzel olay, ama ne kadar göze hoş gelecek bakalım, malum Giants en basitliğiyle bilinir böyle şeylerin :smiley: giriyorsa böyle şeylere artık yani bir şeyler değişmeli oyunda, ya o sulu tarlaya girdiğin zaman o su dalgalanacak fiziksel hale gelicek işte böyle bir işe giriyorsan :smiley: hiç ümidim yok bi taraftan, gerçekçi toprak dokusu vs vs.
Bazı temel şeylerin oyunda hala var olmaması ve sürekli bazı konuları basite almaları beni birazcık sinirlendiriyor.

1 Beğeni

sunucu varsa ben gelirim şimdiden söyleyim :smiley:

Araç fiziklerinede el atmışlardır umarım.Yıllardır karton kutu gibi gidiyoruz malum.

Video telif yemiş yani gerçek.Yalnız maşallah gta6nın bile videosu sızdı ECSnin videosu hala sızmadı büyük adam pavel.
“Oyununun sızmasını engellemenin yolu oyununu yapmamaktır”
-pavel sebor-

4 Beğeni

https://www.tiktok.com/@yakiv_topoirik/photo/7383262169367940357?_d=secCgYIASAHKAESPgo807exmhv8AlCTyzDNAd8nKqkHnFneEXo58iyUxWGax3uZlaCNC3bcbnlf1yuOxJZ4ueAlSW%2FVTlMhGCajGgA%3D&_r=1&aweme_type=150&checksum=a57268d84a847fcc26e8d588949ba05483b3494e18efff0772a1e623a9c87558&pic_cnt=6&preview_pb=0&sec_user_id=MS4wLjABAAAAQax9cLVvQ3IK-hVDKsZBJkNZ4XsEzHcg42hym1v42BxAVob6RN_f2HMxKnMQoi8Y&share_app_id=1233&share_item_id=7383262169367940357&share_link_id=99dcb36e-1cfc-4e1e-815f-60246075f4a7&sharer_language=hu&social_share_type=0&source=h5_m&timestamp=1719087181&u_code=d8kj4kf6b1e9jm&ug_btm=b8727%2Cb2878&ug_photo_idx=0&ugbiz_name=UNKNOWN&user_id=6747641822363780101&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&utm_source=copy

fafasfafasdasda görüntüler, collectors edition içeriği, season pass year 1 planı

1 Beğeni

Bunu görmüştüm de doğruluğundan şüphe ettiğim için atmadım, hadi fragmanda adamla kız vardı kesin oyunun olduğu belliydi. :smiley:
Ben olsam zaten sızdı, paylaşır geçerim beklemenin anlamı yok. :smiley:

yarın öyle yapabilirler farmconde her şey gösterilecek zaten 2 haftaya :slight_smile:

1 Beğeni