Farming Simulator 22 - Tavsiye Modlar

İndir FS22 Hitachi 350LC

2 Beğeni

ModHub dan herkül modu fs19 daki gibi araçları da kaldırıyorsun.

1 Beğeni

marulu bilmem ama balya için şu var

Ponge Paketi | ModHub | Tarım Simülatörü (farming-simulator.com)

1 Beğeni

Alt tuşuyla bağlantılı olması bence iyi olmuş. Simple ic moduyla beraber kullanamiyorduk Herkül modunu.

Bu arada işlerde iş yaparken saman alma yada balya yapmaya izin veren mod hoşuma gitti.
COLLECT STRAW AT MISSIONS V1.0 – FS22 mod

palette de yapıyor mu acaba?

Alt tuşuna 2 kere bas ortadaki yuvarlak seffafdan beyaza dönüşücek. Herseyi alip kaldırıp atabilirsin. Tekrar alt tuşuna iki kere basıp sefaflaşınca hic bisey kaldıramıyorsun. Yani Aç/Kapat tarzında

1 Beğeni

evet tesadüfen bulmuştum o ayarı güzel oldu keşfedince

1 Beğeni
1 Beğeni

Otomatik Yükleme Paketi

Büyük Torbaları ve Paletleri yüklemek için Otomatik Yükleme Paketi.

• Big Bags: Büyük Poşetler Gübre, Kireç, Tohum, Domuz Yemi, Arpa, Buğday, Tuz ve Mineral Yem Taşıyabilirsiniz. Tohumlama Makinelerini ve tarlalardaki serpme makinelerini doldurmak için kullanılabilir.
  • Paletler: Giysi, üzüm suyu, şeker, yumurta, süt, yün, domates, çilek, marul, yağ (ayçiçeği, zeytin ve kanola), tahıllar, ekmek, kek, peynir, çikolata, tekstil, un, bal,
    tahta, tereyağı ve mobilya paletlerinin taşınmasında kullanılabilir.
    Römorku takın, yükleme veya boşaltma bölgesine yerleştirin, römork otomatik olarak yüklenecektir.
    Ürünleri İndirmek için, Taşıdığınız Ürüne Göre İndirmeyi başlatmak için Ekranda Mesaj görünecektir.

Paletler: 23 Ürünler

• Fiyat: 6.500 $ - Kapasite: 2.400/20.000 L Big Bags: 20 Palet - Fiyat: 6.500 $

• Kapasite: 20000/40000 L

Arkadaşlar pc mi sıfırladığım için terex bekoloder modum gitti tekrar saatlerce uğraaşmak istemiyorum eğer indirmiş olan kişiler varsa link atabilir mi rica etsem

Tam sürümü çıktı. Hayırlısı olsun.

1 Beğeni

acikcasi daha iyisini bekliyordum. ilerki surumlerde birdaha bakarim.

1 Beğeni

selam. bu modu kullanan var mı acaba?

Arkadaşlar selamlar, Oyundaki Meyve/Sebze(Tahsıl-Mahsul) alma modu var mı ? Yani Gerçekteki adı Hal Modu

varsa link atar misiniz

bu modun fs22 olanı var mı ya çok lazım şu anda :smiley:

buraya bak varsa vardır

ModHub | Farming Simulator (farming-simulator.com)

Yok baktım orada.

Aynen yok bende baya bakındım