Farming Simulator 22 Multiplayer #2 - SimülasyonTÜRK Çiftliği

FS 22 Multiplayer için VeryGames.net desteğiyle ikinci sunucumuzu açıyoruz.
Tek bir çiftlikte oynanacak. Daha serbest olacak ancak diğer sunucudaki kurallar geçerli olacak.
**Çeşitli özel etkinliklere yönelik inşa edilecek. **

Başvuruları buradan ve diğer yerlerden alacağız. Park takipçileri, YouTube Katıl aboneleri ve eski oyuncular önceliklidir.

Sunucu adı: SimulasyonTURK #2 VeryGames

Dil: Turkish
Slot: 16
Harita: Elmcreek
Çiftlik: ST Tarım - Amerika

SPONSOR: VeryGames.net %5 indirim kuponu “simturk”

Gerekli Modlar: ModHub’da kurulu olanları otomatik indirebilirsiniz.

BAŞVURULAR: @HasanOfke

İsim-Soyisim:
Önceki Oyunlar: FS19, FS17?
Oyun oynama zamanları/günleri(saatleri):

İşçiler:

@sparteam
@Emre54
@Tunahan_Murat
@Selcuku_Guler

Kurallar

• Şifre kesinlikle dahil olmayan bir oyuncu ile paylaşılmamalıdır. Aksi halde herkes çıkarılır.
  • Mevsimler başlangıçta 3 gün olarak ayarlanmıştır.
  • Her çiftliğin başlangıç için bellir bir bütçesi vardır.
  • Çiftlik araçları ve ekipmanları iş bitince yerlerine park edilmelidir.
  • Çiftlikte gereken işler düzenli bir şekilde gerçekleştirilmeli ve iş bitiminde araç & ekipman yerli yerinde bırakılmalıdır.
  • Tarlaların içinde araçla geçilemez. Mahsuller ezilemez.
  • Gereksiz satın almalar yapılamaz.
  • Belli roller yapılarak oynanabilir.
  • Üretim zinciri ürünleri için her çiftlik sadece bir tane işletme açabilir.
  • Haritada peyzaj tasarımı kendi araziniz ile sınırlıdır. Güzel görünmeyen özelleştirmelere izin verilmez.
  • Çiftliğinize belli bir miktarda sunucuyu ve diğer oyuncuların performansını zorlamayacak şekilde öğe yerleştirebilirsiniz.
  • Her sezon farklı mahsul ekip biçebilirsiniz.
  • Belli zamanlarda mevsime göre çeşitli etkinlikler yapılabilir…
    • Düz tarım arazileri yerleşime uygun olduğu için çiftliklerin ana merkezi olarak seçilmektedir. Tarım arazisi olarak kullanılamaz(istisnalar hariç).
    • Oyun ortamının huzurunu bozan ve kurallara uymayan oyuncular ihraç edilir.
    • Ciddi kariyer yapacak oyuncuların çalışmalarına engel olunmamalıdır. Düzensiz yerleşimlere izin verilmemektedir.
    • YouTube kanalımızda videolar ve yayınlar bu sunucudan gerçekleştirilecektir.
7 Beğeni

Abi beni unutma. :grin:

seni başçavuş yapıcam :smiley:

1 Beğeni

Kralsın abi. :joy:

ST kasabasına yer yokmuş diye giremedik bari buna girebilelim :slight_smile: Beklemedeyim

Hala açılmasını bekliyorum onaylandı ama hızlı açamadılar.

1 Beğeni

Bu kasabada bir emeğimin olmasını istiyorum. Troll olmadan oynayabiliriz umarım. Ümitle bekliyorum.

Aynen öyle

Sunucu açıldı. Profilin ayarlanması gerekiyor. Ahırlar vb. yerler inşa edilecek. Kolay ekonomide oynanacak. Belli bir bütçe ile başlanacak. Oynayacak kişileri alacağız ama şimdi değil. Akşam yayın olabilirse muhtemelen burada geçecek. Çünkü inşa etmek istiyorum.

3 Beğeni

Beklemedeyim, şimdiden başvuruyorum umarım yine yer doldu malesef giremezsin demezsiniz. :slight_smile:

yukarıdaki başvuru bilgilerini doldurup özel mesaj atın bakalım

Şimdi gördüm başvuru formunu bilgi için teşekkürler mesaj olarak gönderdim

Başvuruları alıyorum. Profili henüz ayarlamadım. Gerekli modlar da kuruluyor.
Başlangıçta 5 milyon dolar bütçe var. Aslında başlangıç varlıklarına harcanacak. Kolay ekonomide oynanacak.
Bazı modları denemem gerekiyor bu akşam olmadı. Oynamak isteyenler başvuru bilgileriyle bana özel mesaj atmaya devam edebilir. Görüyorum ve hepinizi toplayıp tek bir özel mesajda şifreyi vereceğim.

1 Beğeni

Türk Lirası modu varmış bu kurulacak mı ? Olursa güzel olur :slight_smile:

evet kuruldu onlar

1 Beğeni

Sunucu açılmıştır. Başvuran kişilere dönüldü.

abi başvuruyu nasıl yapıyoruz yardımcı olurmusun ?

Başvuru formunu doldurup @HasanOfke ye mesaj olarak gönderiyorsun.

teşekkürler

1 Beğeni

Dün girme şansım olmadı. Bugün modları yükleyip sunucuya girdim. Sunucu güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Girdiğimde yapılacak işler vardı fakat tek başıma yapmak istemedim. Sunucuya birçok kişinin girmesini bekliyorum.