Farming simulator 22 fps sorunu

öncelikle herkese merhaba oyunda fazladan nesne yada esya aldıgımmda aşırı derce kasıyor grafık ayarlarını orta yaptım vsync yı kapatdım halen kasıyor bunun bir çözümü var mı? suan ki degerleri bu şekil de
dip not oyun orjınal steam dan alınma

Ekran kartın düşükse oda etkiler ama fs serisi hep böyle genelde oyun ilerledikçe ve çiftlik büyüdükçe kasmaya başlar bunu yıllardır düzeltmedi fs yapımcıları. ben fs19 oynuyorum fps kilidini açtım sanki biraz rahatladı gibi oyun

1 Beğeni

simdi orta ayar da 30 55 fps arasi git gelde ekran nedense bende ciflim büyüdükçe degilde mod kurunca kasmaya basladi ekran kartim desteklemesi lazim bu oyunu
ekran kartim
amd radeon r9 280x fury 3 gb 384 bit

ekran kartın o kadar da güçlü değil örnek bende SAPPHİRE NİTRO RX 580 4GB var o bile kasıyor belki benim oyun korsan deneme amaçlı kurdum ondandır ama fs22 şuan genelde kasıyormuş belki ilerde düzeltirler şuan pek stabil değil. Forumda ayarlar var onları dene derim

@Mertcan39

Nvidia denetim masası uygulamasından işaretli yerdeki ayarı yapıp kaydet düzelmezse nvidia geforce experience kurup ekran kartı güncellemelerini denetle, experiencenin oyunu otomatik optimize etmesi açıksa kapat veya kapalıysa açarak tekrar dene

kesin sonuç için belgelerdeki fs22 klasörünü taşı