Farming Simulator 22 [Ana Konu]

2 Beğeni

Kaça bu set 15 mi 20 bin mi :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba iyi pazarlar,sezon 2 pas’i almayı düşünüyorum yakınlarda indirim olur mu sizce yoksa biraz bekleyeyim mi?

1 Beğeni

Merhaba iyi pazarlar, Steam 2023’ün indirim takvimi bu şekilde;

SHMUP Festivali 25 Eylül - 2 Ekim (İndirime girmez demo etkinliği ve Shoot 'em up oyunuyla alakalı)
Next Fest 9-16 Ekim (İndirime girmez demo etkinliği)
Steam Çığlık Festivali’nin (Cadılar Bayramı) Dönüşü: 26 Ekim - 2 Kasım
Sonbahar İndirimi: 21-28 Kasım.

En erken Cadılar Bayramı indirimi gibi görünüyor. Ama Cadılar Bayramı’nda FS22 ve paketleri indirime girer mi bilemiyorum. Bir sonraki indirim de Sonbahar indirimi. Kısaca en erken 26 Ekim’de veya 21 Kasım’da bir indirim görünüyor. Giants tabi bu tarihlerden önce kendi bir indirim düzenler mi orasını bilemiyoruz haliyle.

2 Beğeni

Yanıtınız için çok teşekkürler,en iyisi biraz beklemek.2024’de yeni oyunu çıkarırlar mı acaba.

1 Beğeni

Rica ederim, ben kısa vadede yeni bir FS serisi beklemiyorum. Herhangi bir duyuru veya geliştirme aşamasına dair de bir paylaşım yok. Geçen hafta Reddit’te buna dair bir araştırma yaparken görmüştüm, doğrudur değildir net bir bilgi değil. Mevcut oyunun bir süre daha DLC ile destekleneceğini, yeni oyunun ise FS25/26 adında tamamen yenilenmiş bir oyun dünyası(fizik, tarla yapısı,vb. şeyler)olacağından bahsediyorlardı.

2 Beğeni

Fs22 daha 3 hafta önce indirime girdi. Çıkalı neredeyse 2 yıl olacak %10 dan daha fazla indirim yapmıyorlar. Yapmazlarda gibi düşünüyorum. Çünkü yapsalardi çoktan yaparlardı. Fh5 e bak o da aynı 2 yıl olacak ona %50 bandında indirim geliyor.

1 Beğeni

yeni oyun bu sene sonu tanıtılıp 2024 sonunda çıkabilir sanki 2025 adında çünkü eski oyunlar 2 sene arayla çıkıyordu 2022 ile birlikte 3 sene demişlerdi 2 oyun arası süreyi

bende öyle hatırlıyorum fs19 üç sene hayatta kaldı, pandemi vs derken artık oyun çıkış aralığını 2 yıldan 3 yıla çıkardılar diye hatırlıyorum.

İndirim geldi heralde Premium Edition 287,5 lira olmuş.

1 Beğeni

Premium edition almanızı tavsiye ederim oyun + 7 paket veriyor + 2 genişletme

287,28 TL’ye year 1 ve year 2 pass’leri aldım herşey eklendi neredeyse.

bayadır takip etmiyorum saçma kasmalardan sonra bıktırdığı için bayadır da oynamıyorum ama bu oyunda indirim zor fakat ilginçtir Premium edition daha da düşüp 201,10 tl olmuş alabilirsin 1. Yıl ve 2. Yıl İçerikleri dahil! 201,10 tl ye geliyor önceki fiyat 287 tl daha pahalıydı daha ucuzlamış demek ki tepkiyi yedi firma böyle indirim yapmıyordu ki bende aldım

CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack edinin!

• CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC
  • KAWECO XERION SADDLE TRAC Tanker
  • KAWECO XERION SADDLE TRAC Semi-Trailed Tanker
  • KAWECO OPTI-JECT 800
  • KAWECO Front-Unit"

Farming Simulator 22: Premium Edition Steam’de %74 İndirimli (steampowered.com)

2 Beğeni

Vallaha giants gibi ketum bi firmadan bu indirimleri beklemezdim bende.Almayı düşünün varsa alsın bence.Premium pack mantıklı.

1 Beğeni

evet bende beklemiyordum ama büyük ihtimal kazık fiyatlara tepki geldi az satış olunca indirmiş olabilir çünkü ben de asla almayı düşünmüyordum 2 dlc 650 700 tl nedir abi :roll_eyes: :rage:

1 Beğeni

Fiyat yükselecek diye duymuştum bir yerde snowrunnerda da geçen gün yaptılar zamdan önceki son indirim olabilir alacak olan beklemesin

4 Beğeni

yeni bir kasaba mı kursak :smiley: ahhh be

5 Beğeni

Polonya haritası güzel olmuş ama oyunu alacak para yok :frowning: 287,5 tl idi premium edition şimdi 399,3 tl. İndirim başladıktan bi kaç gün sonra değiştirdiler fiyatı.

Arkadaşlar haritadaki araç trafiğini arttırabileceğimiz konsol kodu veya mod biliyormusumuz?