Farming Simulator 22 [Ana Konu]

3 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

FS19dan sonra bunlarda SCS gibi tekel olunca ne yapacaklarını şaşırdılar paket/fiyat konusunda :smiley: FS19 Zamanında Castle And Crops vardı ondan dolayı tekel değildiler şimdi tabi görüyorlar Farming piyasasında tek olunca şaşırdılar artık :smiley: Platinum paket alıyorum yine para istiyorlar e arkadaş ne anladım ben bu işten :smiley: acaba yurtdışında da bu mevzular dönüyormudur yoksa onlar “aman 20 euro zaten verelim parasını işimize bakalım” diyormudur :smiley:

Uzun lafın kısası Tekellik hiç bir zaman biz (İNSANLAR) olarak iyi bir şey değil :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar Arkadaşım Steamden ben Xbox game pass üzerinden çoklu oyuncu da oynamak istiyoruz fakat tüm modları kaldırsak bile ikimiz de birbirimizin kurduğu sunucuyu göremiyoruz bu sorun neyden kaynaklanır

Farklı platformlar olduğu içindir muhtemelen.

2 saatin ardından arkadaşım oyun kurdu ve ben bağlanabildim. Fakat xbox game pass üzerinden alınan oyunda hiçbir şekilde kurduğum oyun gözükmüyor. Xbox fs22 yorumlarında bu konuda bir çok şikayet var :frowning:

Tek gerçek var o da Steam’dir. Gerisi hikayedir.

1 Beğeni

oyunu ön sipariş ile steamden aldım zaten. fakat arkadaşım alamadı. ben de aile playlaşımı ile oynamasını sağladım. benim game pass üyeliğim olduğu için game pass ten oyunu indirip birlikte oynamaya çalışıyoruz. çözümü bilen varsa ve anlatırsa memnun olurum

1 Beğeni

sunucu kurarken

UPnP deneme yanılma olarak kapat/aç

sunucu bağlarken
image

bu seçenekler ayarlı zaten diyorsan bağlanan kişi vpn kullanmak zorunda, fs serisinin klasik sunucu sorunlarından birini yaşıyorsunuz yada antivirüs ağ bağlantısını engelliyordur

Yanıt için teşekkür ederim. Bunları açık kapalı denedik. İkimiz de kaspersky antivirüs kullanıyoruz. Ben game pass üzerinden oyunu kurduğumda arkadaş sunucuyu göremiyor. Arkadaşım steam üzerinden sunucu kurduğunda ben erişebiliyorum tuhaf şekilde

1 Beğeni

Hayatımda hiç Fs serisine bu kadar uzak kaldığımı hatırlamıyorum, hiç bir şekilde çıkardıkları içerikler ilgimi çekmiyor, ilgilenmiyorum, problem nerede?

2 Beğeni

FS 19 dan sonra ben de kendimi zorla oynatıyorum maalesef.

problem yok. oyun da gayet yerinde büyüyor. yeni oyuncu değilsin, bilgisayara yeni yeni oturup oyunları keşfeden biri değilsin. kitle hep dönüşüyor. biz niye bunca şeyin arasında sadece farming’e takılalım? yeni çıkar oynarsın geçer gider ondan sonra çıkan içerikler isterse dinamik arazi olsun ama gene oynayamazsın.
meşgul eden çok fazla oyun, içerik vs. olay var. bakıyorum harbiden havuç mavuç eskiden olsa belki şey ederdi ama bunlar da boş şeyler zaten olacak olanlar modlarla yapılanlar. istediği kadar özel modlar çıksın ben vakit ayıramam. premium sürüm için de kasım ayını düşünürsek zor oynarım.
açıkçası olumsuz bir durum yok. odağımız farklı diye buna katılamıyoruz. ha fs22 oynayacağıma dün akşam ac3 başladım. :smiley: ?
simülatörleri seviyoruz diye de uyduruk meslek simülasyonları ile birlikte sürekli bunları oynayacak değiliz. ya da oynama zorunluluğumuz yok. hala seviyoruz ve farklı bakıyoruz. aaa yapımlara baktığımız gözle bunlara bakmıyoruz. fs için yapılacak her şey önemli ama oynamak zorunda değiliz.

ben de doya doya şu an oynamak isterdim ama üzgünüm tr’de yaşıyorum.

5 Beğeni

El neticede ek biç sür mantığı olan bir oyun. Bu duruma uzun süre katlanacaksam başta direksiyon takımı ve çift monitör gibi ekipmanlarımın tam olması lazım.

15.6” 1660Ti laptop ile kendim için uzun zamandır zevk alamaz duruma geldim.

1 Beğeni

Bu zamana kadar oynanışa etki edecek eklentiler dışında hiçbir ekipman duyurusu benim de ilgimi çekmedi. Zaten aynı işi gören yüzlerce mod varken sadece üzerinde orijinal marka yazıyor diye tonla paraya dlc satıyorlar. FS22’nin oynanış konusundaki beklentilerimi karşılamaması ve modlu FS19 gibi çıkış yapması beni de uzaklaştırdı. Ne takip ediyorum ne indirim kovalıyorum, FS19’dan devam…

Uzun vadede FS oynayabilmek için kendi yöntemim ise işi olabildiğince zorlaştırarak çeşitlendirmek. Bunun için de mevsimler, hassas tarım ve zor ekonomi ile oynuyorum. Ayrıca küçük tarlalı haritaları tercih ediyorum. En geniş ekipmanım 3 metreyi geçmiyor. En güçlü traktörüm 100 hp. Çiftlik kurarken polish modları tercih ediyorum. Bu sayede ekipmanlarım ve ahırlarım da küçük oluyor. Ahırlarım küçük olduğu için haliyle temizlik, besleme gibi işleri kürek tırmık gibi ekipmanlarla yapıyorum. Sürekli aynı işlerle uğraşmamak için farklı iş alanları yaratan modlar kullanıyorum (global company). Tabii bir de G29 setle oynuyorum…

1 Beğeni
1 Beğeni

Steam yaz indirimlerinde Farming Simulator serisi indirime girmedi bu DLC’nin çıkışıyla beraber FS 22 indirime girer mi sizce?