Farming Simulator 20 - Ana Konu (iOS, Android, Nintendo Switch)

Bugün itibariyle nintendo switch,play store,app store için ön siparişler başlamıştır.

Gereksinimi ne olur acaba android için

Şuanda çoğu kişi uyumlu değil hatası alıyor galiba.ama giants android sistem gereksinimlerinin henüz kesin olmadığını yazmış.

Hata alıyorum

Redmi Note 7’de sıkıntı yok. Ancak diğer cihazlar için çıkışı bekleyin ama oyunun değişen grafikleri ve ortamı ortada o yüzden :smiley: yeni oyunda daha iyi telefonlar isteyecek.

Bende bu hatayı consim 3 te veriyordu oyun çıktı indirdim internetten yüksek ayarlarda oynamıştım

Huawei y6 2019 da sıkıntı yok 2gb Ram Android9 işlemci 8

Farming Simulator 20 sistem gereksinimleri ve ön siparişleri! https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-20-sistem-gereksinimleri-ve-on-siparisleri/

haritası tanıtıldı

erken gelecekmiş bize umarım bluestacks veya noxda sıkıntı çıkmaz da çekeriz videosunu

Mobil cihazlar ve Nintendo Switch için 3 Aralık’ta yayınlanacak olan Farming Simulator 20’nin Bluelake Valley isimli haritası Kuzey Amerika ortamında geçiyor. https://www.simulasyonturk.com/kategori/ciftcilik/farming-simulator-20/

Abi erken gelecek derken oyunu çıkmadan oynayabilecekmisin

Fs 20 için ön kayıt yapamıyorum ne yapmam gerekiyor
Telefona uygun değilmiş Asphalt 9 da olmuyor telefon J6 plus

Şuanda android için en az Samsung s6 ya benzeri sistem istiyor.giantsın sitesinden bakabilirsiniz.s6 nin antutu puanı105000.yani o aralıkta bir cihaz lazım.ancak belki ilerde düşebilir.çıkınca görürüz.

Android fiyatı 40,99 TL ve oyun bana geldi 26 kasım öğlenden sonra ambargo kalkıyor

2 Beğeni

Abi oyun nasıl ve grafik ayarları varmı

Bluestacks’de harita yükleme ekranından sonra atıyor beni programla ilgili bir mevzu ve diğer emülatörlerde uyumsuz diyor. Redmi Note 7’de oynadım oyun nasıl görünüyorsa öyle grafik ayarları elbette var bu da soru mu? :smiley: Ama performans sıkıntılı bende yani rahatlıkla oynayabileceğim bir şey değil. Ama daha iyi telefonlarda problem çıkarmaz. Ve bu erken erişim sürümüdür. Bluestacks mevzusu çözülürse yarın çekmeye çalışıcam telefondan oynamak zor…

2 Beğeni

@HasanOfke Sence FS 19 mu FS 20 mi? :smiley:

1 Beğeni