Farming Simulator 20 - Ana Konu (iOS, Android, Nintendo Switch)

çıkış tarihi de doğrulandı

Nezaman çıkış tarihi? 2019 son üç ayı mı?

1 Beğeni

Bende onu anlamadım Q4 2019 ne aga

2019 un son uç ayı

İlk bakış bu FS 20 mi? Yoksa bizi mi kandırıyorlar diyebilirsiniz ama evet bu videodaki oyun Nintendo Switch için geliştirilen Farming Simulator 20 :smiley: Direkt FS 19’un aynısı olmuş. FS 19’daki grafik değişiklikleri mobilde de olacak.
Resmi tanıtım videosu daha gelmedi.

iOS ve Android sürümünün videosu şu an yok. O da buna benzer olur herhalde Switch’de biraz iyi grafiklerle yapılabiliyor. Mobilde bu kadar bitki örtüsü göremezsiniz. Farming Simulator 20 adı ile Nintendo Switch, iOS ve Android platformuna bu yıl sonunda çıkacak.
Bence beklediğinize değecek harbi bir şeylerin değiştiği bir oyun olmuş.

Switch versiyonu ana oyundan çok farklı olmuyor. PSVita da böyleydi o yüzden görüntü gayet normal ancak mobil tarafta FS18’den daha iyisini bekliyorum.

Android için neden görüntüler yok yaa

Bunu alacağım, bende yeni telefon aldım.

Hasan abi neden hala bi gelişme yok FS 20 den gamescom bitçek

Hasan Abi Hangi Ay Hangi Gün Çıkacak Biz Q4 2019 Dan Anlamıyoruz

あの早めにはFarming simuIator 20 はむりですかios のは今年中ですか楽しみにしております。

Bir Japonumuz eksikti o da oldu çok şükür

2 Beğeni

:smiley: bi sovyetinizde eksikti ben gelmiştim yakında çançinçon da gelir büyük çaplı bi kanal oldunuz artık

Ya abi cikacagi gunu biliyormusun kesin bilgi verirmisin

Arkadaşlar lütfen sakin olun daha duyurusu bile yapılmadı 2019un son uç ayı çıkacak ama hangi ay çıkar bilemeyiz.

An itibariyle ile Nintendo Switch resmi ekran görüntüleri ve bilgileri paylaşıldı. Gün içerisinde tanıtım videosu gelebilir. iOS ve Android için de bekliyorum.

Farming Simulator 20 için Nintendo Switch çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-20-icin-nintendo-switch-cikis-tarihi-ve-ozellikleri-aciklandi/

Sadece Nintendo Switch için yayınladım daha fazla beklemeye gerek yok ama bu hafta bir tanıtım videosu gelmeli artık ve mobil için kesinlikle yıl sonu deniliyor switchden önce bile çıkabilir.

1 Beğeni

3 Aralık’ta iOS, Android, Nintendo Switch için çıkacak.

baya değişmiş güzel olmuş :slight_smile:

ayrı bir video çekeceğim

2 Beğeni

şeker kamışımıydı o sondaki :o