Farming Simulator 19 - Multiplayer oyuncu ariyoruz

Arkadaslar merhaba. Aktiv halde 5 ciftligin bulundugu servere oyuncu arkadaslar araniyor.

Biliyorsunuz ki oyunda 8 adet ciftlik kurma sansi var. eger ciftlik olmazsa birbirinizle ortak olarakta ciftlik kurabilir ona gore tarla alip calisabilirsiniz.

Suanda ciftlik sahibi olarak yaklasik 1100 saat oyun surem var
Suvari Furkanin 962 saat oyun suresi
Sabri abimiz var 1700 saate yakin
Hakanin 750 saat uzeri
Fatih ve Eren ortak ciftlikte 814 saat oynamislar

Sizde bu profesyonel ekiple gercekci oynanisla ciftlik kurmak istiyorsaniz ozelden geri donus yapabilirsiniz.

NOT: Katilmak isteyen arkadaslar kendi paylarina dusen VeryGames aylik server kullanim bedeli olan 2 jetonu odemesi gerekmektedir.

1 Beğeni

aslında çok isterim ama işten güçten vakit kalmıyor ki. bi taraftan da km kasmaya çalışıyorum akşamları. :neutral_face:

ben glebilirim

Arkadaslar oyundaki mevsimler modunu kaldirdik. (diger arkadaslarla alinan ortak karar neticesinde) gelmek isteyenler buradan veya ozelden donus yapsin.

ustam ben dun dc den sizinle konusmustuk ucreti sormamistim ucret nekadardi

Selam, aylik 2 Verygames jetonu. Kendine bir hesap aciyorsun ve oradan kendi hesabina jeton aliyorsun, daha sonra bizim serverin kayitli oldugu hesaba 2 jeton aktariyorsun. jeton da sanirim 1 euro falan.

14 tl mı oluyor bırı ıle ortak olursak yada toplu oynarsak noluyor

kisi basi olarak 2 jeton.

Selamlar, tekrar ben :slight_smile: Hem okul, hem işimden dolayı sürekli giremeyebilirim ama isterseniz arada gelir ırgat olarak çalışabilirim.

ben kabulum bir discrod linki yada engin/18/ucanadamsabrii #3637 de etiketim
birisyle ortakta olabilirim tek başıma bi çiftlik de kurabilirim

Simdi ofisteyim. aksam konusuruz.

tamam abi bekliyorum ona göre karta para atamda jeton alıyım
kaç gibi evde olursun abii

bende oynarım

boş yer varmı acaba :slight_smile: