Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. uzun süredir oynuyorum fakat bugün şöyle bir sorunla karşılaştım. çözüm nedir bulamadım maalesef season 19 kullanıyorum. yaza girdikten sonra uyuduğum zaman süre verdikten sonra o zaman gelince süre durmuyor devamlı dönüp duruyor ve günler geçiyor 5000x e otomatik alıp. oyunu kapatıp açmaktan başka çarem kalmıyor ya da gece 120x alıp sabaha kadar bekliyorum kısacası hiç uyumuyorum. sorun ne olabilir yardımlarınız için teşekkürler

kullandığın başka bi modla çakışıyor olabilir yada evin modlu ise sıkıntı olabilir

Version 1.0.1.0:

• Fix for maps causing crashes: no crash but map still won’t work due to engine limitations until it’s updated by the map author.
  • Fix issue where growth conflicts with basegame.
  • Fixed economy history.
  • Fixed issue with drought damage on new saves.
  • Fixed issues in weather generation and weather forecast that could cause lag.
  • Fixed the snow melting and falling. Snow toggle now removes all snow too.
  • Improve grass system.
  • Improved animal balancing and information.
  • Improved building and US/DE map Seasons masks.
  • New and improved translations.
  • Many more small and big fixed and improvements. See the release notes.

Yeni 1.2 versiyonun çevirisini bekleyen varsa yarın paylaşacağım bilginiz olsun. Ben adamlara çeviriyi göndereli 2 ay oldu sanırım adamlar eklenecek dedi ama 1.2 versiyonda Amerikan İspanyolcası dilini eklemeyi uygun görmüşler. :smiley:

ben de ona şaşırdım

Mevsimler modunun 1.2 sürümü için Türkçe yamaya ihtiyacı olanlar yamayı indirebilir. Birkaç çeviri hatasını düzenledim ve baştan çevirileri kontrol ettim. Kurulumu en basit haliyle anlattım ve son halinin olması gerektiği resim dosyasını ekledim.

Link 1 : https://drive.google.com/open?id=1valrYGzrMPdDAntQvKZseZJGeK2Miblz
Link 2 : Ceviri_dosyasi_1.2.zip dosyasını indir - download
Link 3 : Çeviri dosyası 1.2

Modun yapımcısına çeviriyi gönderdim uzun zaman oldu ama son sürümde mod ekibi sadece Amerikan İspanyolcası dilini eklemeyi uygun görmüş bu yüzden çeviri için hala manuel ekleme yapmak zorundayız.

Son yorumdan sonra ki @afyok kardeşimizin resimlerinde gördüm :slight_smile: 4 çeviriyi düzenledim ufak tefek hatalardı ve linkler yenilendi.

4 Beğeni

Gayet güzel olmuş emeğine sağlık bir de şu pulluklar diye başlayan aslında kuru ot olan ifadeyi deiştirebilirsen iyi olur. mesala bir de kavak bitkisi var biz onu ağaaç sanıyoruz ama çalı gibi bir şey çıkıyor doğru ifade yada çeviri yok fs19 da türkçeye

1 Beğeni

Eyvallah, bazı şeylerin çevirisi yok. Pulluk ile başlayan değişik bir çeviri metni var ama Mevsimler modundan değil o FS19 kendi çevirisinden çekiliyor. Pulluk vs. ile başlıyor saçma bir çeviri hatası var doğru ama ona müdahale edemiyorum maalesef. Birde ürün türlerini oyun kendi çevirisinden çekiyor onlarında çeviride yeri yok maalesef. :slight_smile: Tüm çeviriyi kontrol ettim hatalı olabilecek çevirileri düzenledim. Benim gözümden kaçan varsa sizin bulduğunuz bu dedikleriniz hariç onlara müdahale ederiz ama bazı şeyleri değiştiremiyorum direkt FS19 çeviri metinini script ile düzenlemem gerek açıkçası yapabilirim ama birkaç çeviri için uğraşmaya değer mi bilemedim.

1 Beğeni

bu haliyle de güzel daha fazla uğraşma

Emeğine sağlık işin rast gelsin. Mp serverde çalışıyormu aceba

Yeterli ve Güzel olmuş ellerinize sağlık =)

Beyler bişey söyleceğimde niye oyunda böyle calışan makineler filan yok cok cansız değilmi sizce soruyorum sadece

1 Beğeni

Evet tek oynarken aşırı sıkıcı oluyor.Küçük bir yapay zeka çok güzel olurdu.

-Mevcut profile kurulabiliyor mu? (Var olan)
-Precision Farming DLC (Hassas Tarım) ile uyumlu mudur?

Map destekliyorsa kurulabilir. Tüm hasadı tamamladıktan sonra kurmanı tavsiye ederim. Hassas Tarım ile de uyumlu.

1 Beğeni

-Harita, Felsbrunn map zaten.Oyunun kendi haritası.
-Tarlalar da sürülü vaziyette sadece.

Yama son sürüm (1.3.1.0) ile uyumlu mudur?

Arkadaşlar bu Seasons GEO Modları ne işe yarıyor bilen var mı ?

Çeşitli bölgelerdeki gerçekçi iklim koşulları için o modlar.

1 Beğeni

Anladım, peki Türkiye ile aynı iklime ait geo modu var mıdır acaba bulabilir miyiz ?