Farming Simulator 19 İçin Mod Önerileri

Merhabalar, arkadaşlarla FS 19 oynuyoruz ve mod bakıyoruz. Birkaç tane güzel mod bulabildik fakat sizin beğendiğiniz güzel olan modlar var mı? Varsa paylaşırsanız sevinirim. Güzel modları bulmak biraz zor olabiliyor.

Easy Development Controls (Kolay Geliştirme Kontrolleri)

Bu komut dosyası eklentisi, harita / mod geliştiricileri veya video içeriği yaratıcıları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve oyun hilesi olarak kullanılması amaçlanmamıştır.

Bu basit kullanıcı arayüzü ile, uzun metin dizelerini girmenize veya anlamanıza gerek kalmadan, Devlerin sağladığı Konsol Komutlarını ve bazı yeni özel komutları kontrol edebilirsiniz.

MP’de bazı komutlar, özel sunucularda yalnızca yönetici tarafından test edilmek üzere desteklenir. Desteklenmeyen komutlar devre dışı bırakılacak.

UI eklentisini kullanmak için oyun başlangıç ​​parametresi -cheats gerekli değildir.

Varsayılan giriş bağlaması 'F11’i kullanarak menüyü aç

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Deneyeceğim.

1 Beğeni

bu moddan bisey anladiysam ne olayim ne ise yarar kisa ozet verebilirmisin

mOD F11 tuşu ile açılır. para ekler ve çıkartır. toplu odun kütükleri balyalar tohum ve ilaç paletleri anında oyuna ekliyor. bulunduğun haritada tüm tarlaları seçip tek seferde sabanlama, sürme, ilaçlama gübreleme yapma özelliği var ve ayrıca diğer pencerede tüm tarlalara isteiğin tohu mu ekme ve büyüme seviyesini ayarlama var. tarladan tarlaya ışınlanma var ister araçla ister tek başına. tarla nuımarasını seçip tuşa basmak yeterli yada konum numarası girmek de işe yarıyor ışınlanmada. ayrıca bulunduğun bir noktaya istediğin kadar tohum arpa buğday ve diğer hangi ürünü seçersen belirtilen miktarda yığın halinde ortama getririr. Bulunduğunuz saati geri yada ileri sarabiliyorsunuz. Hava durumunu güneşli bulutlu ve yağmurlu olarak ayrı ayrı ayarlayabiliyoruz. Kısaca Böyle :smiley: program dili türkçe değil o yüzden deneye deneye öğreneceksiniz.

Yani tüm oyunu yarım saatte oynayıp sıkılıp silmek için kullanılır.