Farming Simulator 19 İçin Mod Önerileri

Merhabalar, arkadaşlarla FS 19 oynuyoruz ve mod bakıyoruz. Birkaç tane güzel mod bulabildik fakat sizin beğendiğiniz güzel olan modlar var mı? Varsa paylaşırsanız sevinirim. Güzel modları bulmak biraz zor olabiliyor.

Easy Development Controls (Kolay Geliştirme Kontrolleri)

Bu komut dosyası eklentisi, harita / mod geliştiricileri veya video içeriği yaratıcıları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve oyun hilesi olarak kullanılması amaçlanmamıştır.

Bu basit kullanıcı arayüzü ile, uzun metin dizelerini girmenize veya anlamanıza gerek kalmadan, Devlerin sağladığı Konsol Komutlarını ve bazı yeni özel komutları kontrol edebilirsiniz.

MP’de bazı komutlar, özel sunucularda yalnızca yönetici tarafından test edilmek üzere desteklenir. Desteklenmeyen komutlar devre dışı bırakılacak.

UI eklentisini kullanmak için oyun başlangıç ​​parametresi -cheats gerekli değildir.

Varsayılan giriş bağlaması 'F11’i kullanarak menüyü aç

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Deneyeceğim.

1 Beğeni

bu moddan bisey anladiysam ne olayim ne ise yarar kisa ozet verebilirmisin

1 Beğeni

mOD F11 tuşu ile açılır. para ekler ve çıkartır. toplu odun kütükleri balyalar tohum ve ilaç paletleri anında oyuna ekliyor. bulunduğun haritada tüm tarlaları seçip tek seferde sabanlama, sürme, ilaçlama gübreleme yapma özelliği var ve ayrıca diğer pencerede tüm tarlalara isteiğin tohu mu ekme ve büyüme seviyesini ayarlama var. tarladan tarlaya ışınlanma var ister araçla ister tek başına. tarla nuımarasını seçip tuşa basmak yeterli yada konum numarası girmek de işe yarıyor ışınlanmada. ayrıca bulunduğun bir noktaya istediğin kadar tohum arpa buğday ve diğer hangi ürünü seçersen belirtilen miktarda yığın halinde ortama getririr. Bulunduğunuz saati geri yada ileri sarabiliyorsunuz. Hava durumunu güneşli bulutlu ve yağmurlu olarak ayrı ayrı ayarlayabiliyoruz. Kısaca Böyle :smiley: program dili türkçe değil o yüzden deneye deneye öğreneceksiniz.

Yani tüm oyunu yarım saatte oynayıp sıkılıp silmek için kullanılır.

2 Beğeni

oyunu hiç oynamayak daha ıyımıs boş bı mod desene reıs :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

zevkler ve renkler tartışılmaz dolu bir mod önersen de bizde taktir etsek yani modlar zaten kolaylık için zor hard oyun seven oyuna mod katmaz

Bence biraz daha düşün :slight_smile: mevsimler modu ne gibi bir kolaylık sunuyor. Mod sadece kolaylık sunsun bizim beceremediklerimi o yapsın diye yapılmaz ki.

oyunu dahada zorlastıran modlar kullanıyom ben normalde oyunda yapılan bır ıs gercek hayat saatıne gore 20 dk surerken ben 1 saatde bıtıyor camur modu agırlık modu gıbı ama guzel modlar

abı mevsımler modu yukluyken
inekler hızlı öluyor
oyundan atıyor(ya ben yanlıs seseon modunu kurdm yada bı yerde hata yaptım)
ayrıyetden dılı ıngılızce tranlate kullanmak zorundayım
mod cok zor bı mod böle acıklayıcı bır vıdeo bulursam bıde dili turkçe olursa tekrar kullancam
cunku oyuna gerceklık katıyor

Kanalımda var açıklama, canlı yayınlar var bakabilirsin.

Mevsimler modu türkçe buyur burdan indir kardeş

İNDİR

tesekkur ederım ancak bı sorun var sanırım hayvanlar hızlıca öluyor ve yem ıhtıyacı yok dıyor bu mevsımler modunun ayarı varmı oyunda

bu modda hayvan yetiştirmedim hiç. belki kayıtlı oyunda sorun vardır. yeni bir kariyer yap bu modla tekrar dene. Mevsim modunun hayvanlarla pek alakası olmaması lazım. Ben de bir deneme kariyeri yapayım çalıkuşu vadisinde aynı şey olacak mı sana bildiririm

evet hızlandırılmış kariyerle hayvancılıkta yem suyunu verdikten sonra eksiksiz olarak ölüm diye bir şey yaşamadım. Mantık şu. Süt ve bulamaç vermiyorlar sadece kg olarak et orantılı yükseliyor. Yaş oranları artıyor ve arttıkça ilerde süt verirmi bilemiyorum. 54 adet inek aldım ilk başta ve neredeyse 5 bölüm sardırdım inek sayısı çoğalmıyor.

Süt ve et hayvanları farklı, hayvan alırken açıklamayı okuyarak almalısınız. Aynı şey diğer hayvanlarda da geçerli.

isde reis bnde mevsimler modunu devre disi biraktm suan kullandigim harita ile ilgili bi sknti var numarasiz bi tarla var hani 27 28 numarali tarla gibi ona grand ile numara vercem yaoabilirsem tabi :rofl:

mevsimler modu bilmiyorum bana gore bos uretim yapamiyorsun zamani beklemen lazim o zaman gelene kadar ya hayvanlar ölüyor o yetmez gibi tarladaki bitki bi turlu buyumuyo

Sırasıyla yaparsan hayvanlar için her şeyi sağlarsın. Ayrıca silaj vb. şeyleri satın alabileceğin modlar da var. Mevsimler modu belki biraz oynanışı kısıtılıyordur ama 3-6-9 güne indirebiliyorsun. Yine aynı hesap oluyor.