Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

maalasef olmuyor @balyaları sorunsuz alıyor da paletleri almıyor @aLoNeAnqeL19

1 Beğeni

neyini deniyorsunuz ki yazıyor işte rulo balya ve diğer balya için hatta 2 si 1 arada bile değil ayri ayri modlamış ve MP de sunucu ya problem cıkarıyordu bizde kaldırdık sp de nedir ne değildir bilmem

1 Beğeni

hocam selamın aleyküm peyzaj yaparken mause yi oynatamıyorum sadece kamera hızıyla peyzaj yapabiliyorum çirkin görüntü oluyor mause oynatamadıgğım için bunun çözümünü bulamadım

oyun kumanda seti varsa onedenle olabiliyor. mesela g29 un vitesi buna neden olabiliyor. bos viteste olmasina dikkat et. yani 1-2-3 farketmiyor herhangi birindeyken yapabiliyor.

bende hiç ne direksiyon ne oyun kumanda var hiç birşey yok fakat peyzaj kısmında çevreyi düzeltmek için sağ sol yapıyorum oynamıyor ortada duruyor W S D A yaprak hareket ediyorum sag tık sol tık döndürme yeri çalışıyor ama hiç sağ sola imleci hiç hareket etmiyor

bu sorun devam ediyor çözümünü bilen var mı?

Kontrolleri sifirla ve oyun orijinal mi? Surum degisikliklerinde oluyor.

dosya dogruladım sıkıntı yok diyor kontrolleri sıfırlamadım akşam deneyeceğim

ya beyler 1.2 uptade geldi indirdim kurulum için tıkladığımızda bu hata geliyor ve kapanıyor bunun hakkında bilginiz var mıdır(güncelleme fs resmi siteden indirildi )

arkadaşlar oyun kapandı açıldı save dosyaları durmasına rağmen oyun görmüyor ne yapmam lazım çok zaman harcamıştım.

yardımcı olabilecek çözüm üretecek kimse yok mu acaba

O kadar saat oynadım ama şimdi sormak aklıma geldi. Tavuk taşıyacak bir römork yok değil mi? Birde oyuna radyo ekleme mp3 ekleme gibi şeyler var mı?. Radyoda canlı bir kaç radyo var gibi internet radyosu sanırsam. Atıyorum show radyo yu filan ekleyebilir miyiz ?

1 Beğeni

işçi kiraladığımda dikime başlamadan çalışmayı bitirdi uyarısı alıyorum bir yerde hatamı yapıyorum yoksa oyun hatası mı?

1 Beğeni

dibde başlıyorsun biraz daha sağa kaydırmayı denedin mi

denedim hocam içeri girdim, yönü değiştirdim, başka köşeye geçtim hepsinde aynı uyarıyı verdi

valla bilemedim elbet konuya biri el atacaktık nedeni ni bulamadım

Ben mi bilmiyorum yoksa ağaç fidanlarını zaten kendimiz mi dikmemiz gerekiyor…Fidan işinde işçiye verilmiyor diye biliyorum belli başlı işlerde olduğu gibi

sanırım ben kavak dikmiştim galiba fidanı denemedim @Arslan ne dikiyorsun kavak mı fidan mı

Arkadaşlar bitki ile büyüyen zaman hızlanması modu bilen varmı

fidan dikiyorum fs17 de işçiye verebiliyordun ki yardım menüsünde işçiye kirala çıkıyor

fidani degil kavagi veriyorduk isciye. agaci kendimiz dikiyoruz. bende bu sekilde hatirliyorum