Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Kiralama sistemi hakkında aklımda birkaç soru işareti var bunları gidermeme yardımcı olursanız sevinirim.
Temel masrafı 8000 , her işletim saati 20000 , her gün 4000 , ücretleri olan biçerdöveri ben kiralarsam bu araca günde ne kadar ücret veriririm. Kullandığım saat kadar 20k verecek halim yok ama şüpheliyim de beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yav benim anlamadığım ben bu 280.000 Euroluk biçerdöveri aldım aynı tarla rampasında 10km/sa ile gidiyorken bu New holland Cr 10.90 da aynı 10km/sa ile gidiyor arasında neredeyse 2 kat hp farkı var bu nasıl mümkün olabiliyor

morerealistic mod olmadan fark olmaz

Lanet girsin dün yırtındık o kadar 4 tarladan dünyanın parasını aldık hayal kırıklığı yarattı resmen :frowning:

biçerdöverin hızı 25-30 a çıkıyor bu mod o galiba

morerealistic onu yapmıyor fizikler, sürüş, hızlar, ağırlıklar her şey gerçeğe göre düzenleniyor o zamanda oyundaki her araç ekipmanın anlamı daha önemli oluyor bu oyun neymiş dedirtiyor

1 Beğeni

servera nasıl mod yükleniyor

Teşekkürler

iş yaparken gübre herbisit ya da tohum bittigi zaman nasıl yapıyorsunuz magazadan satın alıp römorka nokta dönüşlü yükleyicilerle yükleyip mi yapıyorsunuz

Single oynuyorsan ve çiftliğin mağazaya yakınsa gidip doldurabilirsin büyük tanklı bir aleti. Yada açık römorklara palet yükleyicili traktör yada bahsettiğin araç ile yükleyip götürebilirsin başka bir alternatifi yok herbisitin. Gübreyi çiftlikte üretebilirsin ve kireç içinde en büyük tanklı aleti kireç istasyonunda doldurabilirsin hızlı oluyor. Özet olarak üst üste yığın yap götür çiftliğinde bir köşeye indir malları.

1 Beğeni

bicer döver mahsulu boşaltmıyor

bicerdover mahsulu nereye bosaltmiyor ? bosaltmak istedigin yerin kapasitesi yetmiyor olabilir yada romorka bosaltmiyorsa icerisinde baska bir tahil vardir.

boşaltmayı dedenediğin arazi sana ait olmaya bilir.

Merhaba,
fs19 u steam üzerinden satın aldım. ancak padok bölümünde hatalar var. bunu kime nasıl iletebilirim. Örneğin ingilizce sürümünde HAY (saman) olan yerde türkçesinde “tarım pulluk yükleme” oranı yazıyor.

Türkçe çevirmede çok hata var ve bu hatayı geribildirim yapmışlardır bazı çevirmeler anlamsız İngilizce oynuyorum ben yoksa türkçede saçma sapan şeyler var hasan abide dediydi videosunda hatalar var diye oda İngilizce kullanıyor :slight_smile:

HAY (saman) degil kardesim kuru ot= HAY saman=STRAW ama o dedigin hakikatten sikintili bi ceviri abuk supuk birsey yazmislar malasef…

paletleri otomatik toplayan o tarzda mod var mı bildiginiz

şu ikisini indirip denesene belki çalışabilir denemekde fayda var. balya diyorlar ama yinede dene

1 Beğeni

tamamdır hocam gördüm bunu balya diye denemedim bi bunları deneyelim sagolasın

denedin mi?

deneyince yazıcam