Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Merhaba fs 19 haritaları fs 17’ye çevrilir mi haritaları çok güzel benim laptop fs 19’u oynatmıyo shader model 3 hatası yüzünden.

Olabilir ancak aynı grafik ayrıntısında olmayacaktır ya da kim uğraşır bilemiyorum.

bide benim de kafama yatan soru fs17 deki harita fs19 a mod çıkarmı

O da var tabi. Modcular artık fs 19’a odaklanır.

Goldcrest Valley ve Estancia Lapacho haritasını yaptılar bile.

selamlar tavuk kümesi aldım fakat düz tarlaya oluşturduğumda resimdeki gibi çevresi engebeli oluyor bu bug mudur bir çözümünü bulan varmı fs 17 böyle değildi katletmişler oyunu

Ctrl + Q veya E tuşuna basarak yüksekliğini ayarlaman gerek.

teşekkürler deneyeyim

Arkadaşlar demin kontrol ettim. Shader Model seviyem 4.1 lakin oyuna girerken 3.0 hatası alıyorum. yalnız ekran kartım dx 10.1 destekli bunu çözemiyomuyuz lütfen yardım edin

dx11 destekli kart isteniyor

Ekran kartın desteklemiyor arkadaşım ya ekran kartını değiştireceksin yada oyunu oynamayacaksın benim gibi.DX10.1 için shader model 4.1 desteği var.DX11 için ise shader model 3.0 uyumlu ekran kartı istiyor.

Tarla bozulmasına ilk kez şahit oldum. resimdeki traktörün olduğu kısma mahsul ekilemiyor. onun öncesine görüldüğü üzere ekilebiliyor. denemediğim şey kalmadı sabanla dipkazanla pullukla sürdüm hatta kireç de attım yine de o bölgeye ekim yapılamıyor sebebini bilen varmıdır

pamuk aycicegi falan degilde baska birsey denedin mi? arpa vb. farkli ekim makinesi.

Sadece pamuk ve ayçiçeği denedim farklı mahsul ve ekim makinası deneyeceğim söylerim durumu

Her sezon oluyomuş aynı şey

Ağaçlarıda kestim ne ile çakışıyor onu anlayamamdım koca alan var bi cacığa yaramıyor

ağaçları temizlemelisin köklerle beraber ve her araziye her yapı olmuyor hatta hiçbir yapıda olmayabiliyor düz alan bulman gerekecek… ayrıca bu güncellemenin çıkmasını beklemek daha mantıklı Mp de oynamıyorsanız …

1 Beğeni

yok single oynuyorum boş alanalrı değerlendirememiz yazık tarlanın ortasıan koymakta zarar neyse artık beklicez teşekkürler

1 Beğeni

sorun ekim makinasından kaynaklanıyormuş başka bir model aldım sorunsuz ayçiçeği ektim tüm tarlaya. bakım zamanı da gelmemişti aletin anlamadım bu işi. neyse çözüldü teşekkürler

Kiralama sistemi hakkında aklımda birkaç soru işareti var bunları gidermeme yardımcı olursanız sevinirim.
Temel masrafı 8000 , her işletim saati 20000 , her gün 4000 , ücretleri olan biçerdöveri ben kiralarsam bu araca günde ne kadar ücret veriririm. Kullandığım saat kadar 20k verecek halim yok ama şüpheliyim de beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.