Farming Simulator 19 - Ana Konu

25 mb güncelleme geldi

1.1.3 hotfix çıktı.

Beyler biraz saçma bir soru olabilir ama. Savelerimi oynadım oynadım sildim. Harita ve zorluğa karar veremiyorum. Uzun soluklu bir oyun bir kere başlasam devam edecemde edemedim bir türlü. Hangi haritada oynamalıyım hangi zorlukta sizce. Kolay mod çok mu kolay olur. Zor zaten kanser. Yeni çiftçi ile çiftlik yöneticisi arasında kaldım (kolay ve orta zorluk yani). Oyun ayarlarında zararlı ot solma vs herşey açık oynuyorum. Bitki büyümesinide normal yapıyorum. Dediğim gibi soru biraz saçma ama kararsız biriyim.

Fs 17 de ki MR Modu bekleyeceksin oda çıkarsa tabi Fs 19 için. ayrıca vites modu nu ondada 2 çeker 4 çeker difransiyel olayı falan vardı… yoksa FS ye kaldıysan 50 hp lik traktörle 10 römork yük olsa çekersin :smiley: ( cevap biraz geç oldu ama )

2 Beğeni

ben de ne yazdımda bu cevap geldi diye bakıyordum :)) haklısınız bu konuda

1 Beğeni

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Realismus Modding, Seasons/Mevsimler 19 modu üzerinde çalışıyor. En son kar görüntüsü paylaşmışlar.

Daha ağaçlar üzerinde kar etkisi ve yapraklarının yok olması eklenmemiş.
yabani otlar değişik sistemle gelecek

On binlerce oyuncu bunu deli gibi bekliyorsa Giants kendinden utansın desek ne olur?

4 Beğeni

Az bile olur ama utanıcaklarını pek sanmam… Oyuncular oyundan memnun, Steam incelemeleri hep olumlu… Böyle tepkisizlik olursa 2 sene sonra aynı oyunu oynarız, adamlar da haklı millet memnun nasılsa, FS 20’de 3-5 kuşu tarladan uçurtur, köpek yerine kedi ekler yenilik diye sunarım keyfime bakarım diyorlar…

2 Beğeni

Beyler,bayanlar kendi serverımızı kiralamış bulunmaktayız. Katılmak isteyen herkes;

Discord : Necrosis | Bahri#4987

Steam : Atalanteesk26

Ekleyebilirsiniz.

Ayri bir konuda sunucu bilgilerini paylasarak ne yaptiginizi anlatabilirsin.

1 Beğeni

Bu arada oyunda balyalar daha küçük yapılabilirmiş bir sürü mod çıkıyor vs. geçtim bir sürü marka var aldılar ama ufak balya yapan sistemi bir türlü kurmadılar onları elle taşıyabilirdik çok ağır olmazlar. Ahh ulan Giants…
2 saat video çeksem meseleyi çözemeyiz o kadar karışık saçmalık anlamsız…

2 Beğeni

ahahaha :smiley:
işte bu yav

keşke olsa dediğimiz özellik geliyor iyi olaylar

5 Beğeni

gelmeli geç bile kaldılar… bir yere birşey bina ahır ıvır zıvır eklerden zemin bozulmasından yer aramakdan oyunu kaydedip deneme yapmakdan olmayınca cıkmakdan bıkkınlık geldi… iyi olur yarın güncelleseler keşke.

1 Beğeni
1 Beğeni

Gelmesi lazımdı böyle bişey zaten :slight_smile: araziler çok saçma, yamuk dengesiz oluyordu bişey koyduğunda :slight_smile: ha çıktığında gelse güzel olurdu millet hep çiftliği kurdu :smiley: böyle özellikler eklenmeye devam ederse güzel olur :slight_smile: oyuna olan ilgimiz artar

o dediğin için söyle bir mod var ve çalısıyor ama dediğin gibi Mod işte ilgilenirmisiniz bilmem

1.2 güncellemesi beta olarak geldi. Steam’de betalar sekmesinden katılabilirsiniz. Konuyu öğlenden sonra gelince açarım.

https://forum.giants-software.com/viewtopic.php?f=876&t=136574

Ayrıca çekilişi başlatıcam ancak nerede yapalım?
Burada bir konu açıp yorum göndermenizi isteyebilirim ancak sıkıntı oluyor.
Gleam üzerinden başlatıp burada katılmanızı sağlayabilirim. Sonra çekeriz.

Türkçe adı Peyzaj yapılmış. Zaten böyle :smiley:
Neyse denedim biraz. Bina kurmadım henüz artık sonra uğraşırım ama güzel olmuş para eksiliyor. Muhtemelen sunucudaki çiftliklere bir bütçe verilecek ama önce normal profilde çiftliklerini düzenlemeleri gerekecek.

beyin yakmak için artık daha iyi nedenler var :smiley: ilk izlenime gelirsek özetle çok iyi olmuş
Oyun ayarlarına Ekonomik Zorluk seçeneği geldi. Sunucuda zor seçicez :smiley:

1 Beğeni