Farming Simulator 19 Çekilişi

Farming Simulator 19 çekilişi başladı! Şanslı 1 kişi bizden oyunu kazanacak.
Retail/perakende sürümü verilecektir. Giants’ın sitesinden indirebileceksiniz.

Başlangıç tarihi: 10 Aralık 2018 13.30
Bitiş tarihi: 14 Aralık 2018 20.00 (canlı yayında açıklanabilir)

Şartlar;
park.simulasyonturk.com adresinde üye olmak
ve SimülasyonTÜRK’ün sosyal ağlarını takip etmek(Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Steam artık nerede kullanıyorsanız)
Yazın okuyun takip edin haberdar olun yeter…

Nasıl katılacaksınız?

https://gleam.io/SeyW0/farming-simulator-19-cekilisi

Süreç içerisinde oyunu satın aldıysanız ana konuya düşüncelerinizi yazmayı ihmal etmeyin tabii düzgünce :wink:

Çekilişi kazanan 3 gün içinde gönderdiğimiz e-posta mesajına geri dönmek zorundadır. Aksi halde yedek talihliye devreder ve onu da 3 gün içinde cevap yazması beklenecek ardından o da dönmezse yeniden çekilecektir ilk çekilişte kazanan ve yedek talihli dahil edilmeyecektir. Katılan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Not: Çekiliş sayfası burasıdır.

7 Beğeni

İlk katılımcılar tekrar kontrol etsin yapmadığınız yerler olabilir.

Hasan abi hepsine tık yaptıktan sonra bir yere basmak gerekiyor mu?

Sanırım Katıldım :slight_smile: hadi hayırlısı, twitter kullanmıyorum 4/5 oldu ancak

image

2 Beğeni

@HasanOfke twitter tskip edili iken hâlâ continue tıklıyorum sayfayı yeniliyorum yok duzelmiyor.

İndirip videosunu izleyebilir misin 40 saniyelik

Twitter giriş kısmında genel bir sıkıntı var , giren olduğunu zannetmiyorum ama :pleading_face:

1 Beğeni

aynn öyle herkes aynı şeyden bahsettigine göre

Kayit islemini gerceklestirdim. hata alan yada olmayan arkadaslar tekrar denesin lutfen.

Twitter’im yok açmak ta istemiyorum. Bu sefer katılamayacağım. :slightly_smiling_face:

ben denedim twitter hala sorunlu

Sonunda oldu

1 Beğeni

herhangi bir sorun yok nen yaptım 5/5

Çekiliş bana çıkarsa herkesi zor günler bekliyor. :smiley:

1 Beğeni

katıldık bakalım, hayırlısı olsun şimdiden.

hadi hayırlısı :smiley:

Katıldık bakalım. Bol şans! :slight_smile:

1 Beğeni

Ahmete çıkmayacak çünkü bende katıldım ve ben Twitter konusunda sorun yaşamadım gayette 5 entry attım oraya :joy:

Katıldık bakalım hadi hayırlısı…

Canım onlar şansını arttırır sadece , istersen sadece 1 seçenek girili olsun yine alırım ben istersem :smiling_face_with_three_hearts::relieved:

Beyler şansınıza küsün. Nasılsa bana çıkacak. Yormayın kendinizi. :grin::grin: