Farming Simulator 19 - Ana Konu

Bana kalirsa yoktur boyle bir mod. mause ile kamerayi ve hidrolikleri kontrol ettigimiz icin boyle dusundum.

1 Beğeni

arkadaşlar erlangrat haritasinda oynuyorum da sizdede Felsbrunn değirmeni var mı ? varsada nasil kullanılacağını bilen var mı ?

Tren istasyonunda silolara ürünlerinizi dolduruyorsunuz. Sonrasında tren ile o istasyonun dolum yerine gelip ürününüzü trene dolduruyorsunuz. Fiyatı yüksek olduğunda treni paylaşmış olduğun resimde Felsbrunn Değirmenine doğru hareket ettiriyorsun. Haritanın sonuna geldiğinde karşınıza ürünlerinizi Felsbruun Değirmenine satmak istiyor musunuz diye onay penceresi gelecek. Onay verdiğinizde para direk bakiyenize eklenecektir.

1 Beğeni

hocam peki treni istediğimiz zaman çağırabilirmiyiz bu haritada ? veya trenin geldiği saat aralıklarını öğrenebilirmiyiz ?

Tren sen kullanmadığında ileri gidip geri gelir sonra binersen kontrol edersin istediğimiz zaman kullanabiliyoruz. Herhangi bir zorluğu yok. Trenle sevk etmek istediğin ambarlara gideceksin sadece :slight_smile:

bir sonraki oyunun ipuçları :slight_smile:

bir sonraki yazıda çıkış tarihi verilecek
görüyorsunuz istenince zorlanınca yapılıyor daha neler olur da neyse
yeni oyunda eğer arazi dokuları vs. değişirse çok daha anlamlı olur şu an bu yapılan projenin amacı başka

1 Beğeni

Enteresan.

Oyuna güzel bir detay katacak gibi görünüyor. Fakat isteğe bağlı kullanılan bir özellik olacaksa çoğu oyuncu kullanmaz diye düşünüyorum. İzlediğim gördüğüm çoğu farming oyuncusu mevsimler moduyla oynamaya bile üşeniyor. Bu detaylarla pek uğraşmazlar :smiley:

Daha önce hatırlarsanız fs17 de vardi böyle bi uygulama

Tamamen eski oyun üzerinde yapılmış, neden?

1 Beğeni

Arkadaşlar Reshade dışında bir grafik modu arıyorum. Var mı sizlerinde bildiği bir grafik modu ?

7 Beğeni

dlc dediğin böyle olur :slight_smile: neyse yazısını hazırlamaya başlarız çıksın da bi güzel olacak oyunda işte bunu şu an mevsimler modu ile birlikte yedirebilecek miyiz mesele o

4 Beğeni

Kireç, gübre gibi işlemlerin minimapten takip edilmesi çok iyi olmuş. Araç içi kameradan bu işleri yaparken sürekli menüdeki haritadan yamuk gitmiş miyim diye kontrol ediyordum artık bu sorunum da ortadan kalkıyor :smiley:

1 Beğeni

Şu an steam de bir şey yok acaba güncellemeyle mi getirecekler.

Muhtemelen oyun içindeki mod galerisinden erişebileceğiz.

1 Beğeni

Bu aracın resimlerini hep görüyordum ama bulamamıştım.

Sonunda para edecek bi dlc çıkartıyorlar :smiley:

şu dlc hakkında birisi bilgi verebilir mi ? ne işe yarıyor bu dlc

Topraktan örnekler alıp analiz ettirip ona göre ilaçlama vs. yapma mekaniği eklenecek. Aralık’ın 8’inde ModHUB’dan ücretsiz yayınlanacak. Ben hazır save daha çok yeniyken ilerlemeden bunun gelmesini bekleyeceğim, bilim kullanarak daha keyifli çiftçilik yapılır :smiley:

Blog sayfasında bu projenin gerçekte nasıl olduğu, kimler tarafından planlanıp desteklendiği vs. bir sürü konu var, ilgilenenlere: News | Farming Simulator

3 Beğeni