Farming Simulator 19 - Ana Konu

Oyun sektörü maalesef veletler üzerine kurulu. Fifa, Pes, Forza, Farming hep bir arcade lik söz konusu. :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Farming Simulator 19 Alpine haritasına tek kelime ile ‘‘bayıldım.’’ Tarlaların çoğu ucuz olmuş.
Tarlada patates vardı onları temizledim.

İlk ekim olarak adetim üzerine fasulye ektim. Bu tür traktörlerle çalışmayı pek sevmem ama bu güzel olmuş.

Son elektrik bükücüsüne :grinning: Boyundan büyük iş verdim ama iyi çalışıyor.

Bu makina Fs 15 te mod olarak vardı burada daha düzgün çalışıyor. Bu makine ile çim biriktirmeyi düşünüyorum.

5 Beğeni

steam’de season pass 140 tl.Almayı düşünüyordum.
Epic’te 49 liraya görünce şaştım kaldım.

yeni çıkan dlc zaten 90 lira.Season pass ile bütün dlc’ler 49 liraya geliyor.

• Alpine Farming Expansion
  • Platinum Expansion
  • Kverneland & Vicon Equipment Pack
  • Bourgault DLC
  • John Deere Cotton DLC
  • Anderson Group Equipment Pack

Almak isteyenler varsa epic’den alabilirler.

4 Beğeni

Farming Simulator 19 - Alpine Farming DLC’si yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-alpine-farming-dlcsi-yayinlandi/

FS 19’un sonuna pek yakışmayan bir eklenti oldu. :frowning: Zaten bu haritalar yeni oyunda da kullanılacak.

2 Beğeni

Acaba sınırsız mi yoksa geçici mi ? EA play gibi olmasında. Çok iyi bir fiyat almak istiyorum ama anca 21inde alabilirim

hayır abonelik felan değil season pass alıyorsunuz kütüphanenize ekliyor.Bir sorun olmaz

1 Beğeni

Hocam cümleyi Tam kuramadım kusura bakmayın. Demeye çalıştığım 50 TL geçici bir fiyat mi yoksa kalıcı bir fiyat mi

Çünkü yani benide şaşırttı 200 TL olan dlclerin 50 TL ye satılması

Hayır, almadım. ki zaten mesele alıp almamak değil.

Bir indirim vs. olupta 49’a düşmüyor ama bir hata varsa düzeltebilirler.
Görmüşken 49’dan alın bence.

1 Beğeni

Hocam para olsa hemen düşünmeden alırdım valla. Çok iyi fiyat çünkü. Para elime ancak haftaya geçebilir. Teşekkürler bu arada söylediğin için. Umarım fiyat kalıcıdır

2 Beğeni

Alpine haritasında fps düşüşleri takılmaları yaşayan oldu mu?

Kamyonculuğu tamamen bırakıyoruz artık çiftçiyiz :smiley: Ama bir sorum var, Modhub’ı kullanmak için FS’nin internet sitesine üye olmak gerekiyor mu?

Uzun zamandır oynamıyorum ama sanırım gerekmiyor.steam atölye gibi değil direk oyun içinden istediğin modu indirip oynayabilirsin diye biliyorum.

2 Beğeni

Aramıza hoşgeldin :smiley: üyelik gerekmiyor dilediğin modu indirebilirsin.

1 Beğeni

Hoşbuldum :smiley: Teşekkürler @Ahmet_can_Emekli ve @Sashigrey.

1 Beğeni

Oyun şuan mükemmel ancak minik bir sorum var. Giants neden baya bir aracı ve bir adet haritayı oyunun kendisine eklemek yerine mod olarak çıkardı? Giants’a ait 79 adet mod kurdum bir yığın araç, arıcılık vs. eklendi oyuna ama bunu birçok oyuncu fark etmeyebilir.

1 Beğeni

Ne sen sor ne ben anlatayım. :smiley: :joy:

Daha önce sordum mu hatırlamıyorum.
Direksiyon çevirmek için tuşlara basmak yerine mause+klavye kontrol gibi bi mod var mi bilen arkadaşlar. Ets de ki gibi mause ile direksiyon çevirme olayı fs19 da mod olarak arıyorum

Epic sağolsun beni masraftan kurtardı ama oyun sarmadı maalesef. Makina ve tarla işleri yerine besicilikle ilgileniyordum o da karışık geldi Snowrunner çıkınca ve ATS atağa geçince unuttuk. :smiley: