Farming Simulator 19 - Ana Konu

Olsun be başkan sıkıntı yok hakedene hakkettiği para verilir sonuçta yapıştır gelsin Farming Sim

Katılıyorum 200 lira desinler düşünmeden alınır oyun fs :+1:

2 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-serisi-10-yilini-kutluyor/

Tahminlere ve Giants Software oyun geliştirme stratejine göre FS19, 2018’in son çeyreğinde çıkış yapacak.

Önemli değil fakat blogda hasan abi her şeyi yazarak haber olarak paylaşıyor biraz araştırmayı öğrenmelisin. Nacizane önerimdir sana.

konuyla alakalı değil ama. ben steamdan facebook tan fs17 sitesinden sürekli, konsollarda türkçe dil desteği eklenmesi hususunda yazıyorum ama, burada bulunan konsol kullanan arkadaşlarda özellikle buralardan talep ederlerse bizde konsolda türkçe oynama şerefine nail olabiliriz. :slight_smile: özel ricamdır…

selamlar - sevgiler

1 Beğeni

Kasım başı ekim sonu arasında çıkar

Abi senin söylemenden veya başkasının söylemesinden çok oyuna ilgi ve satışlara bakarak yapıyorlar yapacaklarını

Haklısında, dünya oynuyor bu oyunu 2003 den beri var diye biliyorum, dahada yapmazlarsa ayıp olur artık. türkiyede oynayan kitleleri bi bilsen, bi dünya. ayrıca formları takip ediyorum oynayan çok.

Abi bende 2009 oyunu çıktığından beri oynuyorum türkiyedeki oyuncular %90 pc sen konsol diyorsun konsolda çok takipçisi yok oyunun

doğru ben genel oyun için söyledim :slight_smile: konsol ayrımı yapmamıştım :slight_smile:

şimdi de pcgamesinsider.biz sitesinin röportajı yayınlandı

röportajlar sponsorlu yani tanıtım için ücret ödeniyor malum fs19 aaa seviyesine çıkartılmak istendiğinden arkasında kişileri vs. ne varsa tanıtmaya çalışıyorlar

1 Beğeni

gene aynı hikaye sadece giants software ile vıdıı vıdıı oyunla ilgili tek cümle yok. :slightly_smiling_face:

bu görüntü artık son bulmalı :smiley:

yeni bir şeyler paylaşılabilir belki??? facebook sayfasında kapak fotoğrafı komple fs19 yapıldı twitter da öyle gözüm basın bülteninde

şimdiye çoktan oyun içi video felan gelip erken erişime açmaları lazım değilmiydi ?

konsolda fs 17 oynayan arkadaşımız varmı burda? multiplayer oynamak istiyorum. oynamak isteyen arkadaşlar varsa bekir@hanacsigorta.com adresinden ulaşabilirler.

selamlar

Sen ne yaptın ya ben şuana kadar hiç bir farming simulator oyununun erken erişim çıktığını görmedim. O oyun hep tam sürüm olarak çıkar. Videolarda öyle hemen yayınlanamaz anca oyun çıkmaya yakın paylaşılır oyun içi fragmanlar. Bide oynanış videoları anca gamescom gibi fuarlarda paylaşılır☺️

1 Beğeni

Pardon erken erişim diyorum yanlış şeyi söyledim ön sipariş olacaktı :joy::joy:

1 Beğeni

oyun çıkışına 1 ay varken genelde ön siparişe açılıyor ve şuan çok var çıkmasına