Farming Simulator 19 - Ana Konu

alfa aşamasındaki görüntülermiş bunlar o yüzden ona göre yorumlayın diye uyarmışlar.:slightly_smiling_face:

Gayet güzel gözüküyor

ilk resimden bişey anlamamıştık gayet iyi değişiklik anlaşılıyor :slight_smile: bide bu fent 9t fs 17de yok sanırım ama pcde mod olarak vardır büyük bir ihtimal ps4 versiyoda görmedim

konsola cıkan modlar burada

xbox ona’da koltuga uzanıp oynamak güzeldi fakat pc. modları görünce içim giderdi :slightly_smiling_face:

aslında fentler var ama yenisi yok işte

Up up :smiley:

@berken son fotografı tekrar ekleyebilirmisin. hallettim.

Güzel gözüküyor. Biraz daha iyileştirseler harika olacak. Ekimi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada Ropa DLC’sine de bakma fırsatım oldu. Var olan FS17 araç gereçlerine göre grafiksel olarak daha iyi gözüküyorlar.

Farming Simulator 19 ve FS 17’nin Direkt Grafik Karşılaştırması!

Yeni ekran görüntüleri grafik farkını ortaya koyuyor. Buyrun teknik açıklamaya…

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-ve-fs-17nin-direkt-grafik-karsilastirmasi/

video burada yayında olacak :slight_smile:

ilk yüklemem hd olmadı kaldırdım yeniden yüklüyorum :frowning:

1 Beğeni

Ikinci yukleme de hd olmadi ugrasamam aksam gelince artik tekrar render alip yukleriz… Parasi neyse verelim naz yapmasim su youtube

Video islendi hd oldu ama 1080p olmamais daha neyse sinemadan sonra pure farming…

0 değilde fs 17 de yüksek ayarda kasıyordu şimdi 19 da daha çok D: kasacak

oyunlar gelişiyor artık sistemleri kartları güncellemek lazım oyun takılıyor demeden önce :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

:smiley:

2 Beğeni

Commodore C64 için Yeni Farming Simulator Oyunu Duyuruldu!

Farming Simulator 19 için Massey Ferguson Ideal biçerdöverinin seslerini alıyorlar :smiley:

1 Beğeni

Yine bir röportaj yayınlanmış. Kurucu ve yöneticiler firmayı ve oyunu, gelecek planlarını, hedeflerini anlatıyor.
10. yıl kapsamında yapılıyor malum :slight_smile: Güzel bilgiler var mesela çalışanların üçte biri modlama topluluğundan gelmiş dışarıda farklı takımlarla birlikte yaklaşık 100 kişi çalışıyormuş ana stüdyo 45 kişilik falanmış

1 Beğeni
  1. yıla özel video

kimse sormadan hemen söyleyim oyun hakkında bilgi yok sadece,geçmişten bugüne yaşadıkları deneyimi anlatıyor. ve evet oyun pahalı olacak farklı mekanikler kullandıkları için.

2 Beğeni