Farming Simulator 19 - Ana Konu

196.000 Euro değerinde traktör alıyorsun,arkasında dipkazan takılı ve tarlayı 5 km hız ile sürüyorsun… Giants Software büyük firmasın cidden…

Kardeşim o dipkazanla normal beygirlere göre ayarlamar yapmışlar ve saçma değil değerleri tutturmuşlar gibi bu işten pek anlamıyorsan en azından giant laf etme

2 Beğeni

Böyle bir traktör ile dipkazan takılı iken 5 km hız yapıyorsa cidden değerleri tam tutturmuşlar… Sadece bu değil; oyundaki en pahalı biçerdöveri alsan aynı tarla rampasında 10 km ile gidiyorken en ucuz biçördöveri de alsan 10km ile gidiyor,dediğin gibi değerleri tutturmuşlar…

Kardeşim otobanda gitmiyorsun tarlada gidiyorsun dipkazan toprakta derine batar ve hızlı gidemezsin traktörün güçlü olsa dahi derin iş yaparken hızlı gidilmez diskaro ya da aysan (kültivatör) ile karıştırma.

daha güçlü traktör daha geniş çalışma alanında iş yapmak demek o yüzden normal daha durun beyler :smiley: more realistic mod çıkmadı onla bu gördüklerimiz daha da ayrıntılı olacak :slight_smile:
özetle yeni oyunda sürüş anlamında pek bir sıkıntı yok fs17ye göre daha iyi canım sıkılmıyor öyle söyleyeyim fizikler olmmaış diyemezsiniz fizik ne? araç sürüş süspansiyonu, ağırlık merkezi, gerçek kütlesi bir sürü durum var tekerlerin açılarına kadar gidiyor yeni oyunda gayet yeterli
tabi daha iyisi olurdu ama bebeler ağlar sonra
neyse özetle MEVSİMLER NEDEN YOK LAN? NEDEN? NEDEN? NEDEN? ALLAH BELANIZI VERSİN

1 Beğeni

Ayrıca koştuğun motor 220 beygir ekipman 420 beygir istiyor ekipman alırken traktörün gücüne göre alırsan sıkıntı yaşamazsın.

kardeş işin gerçeğini bilmeden konuşuyorsun normalde biçerdöver mahsulün sıklığına bağlı 6 yada 7 km hızla ilerler biçtiği buğday önce tablodan geçip batörden geçip eleklerin eleyip depoya göndermesi için eğer hızlı gidersen eleklerden tane kaçar samanla birlikte dışarı tane atar makinalar

2 Beğeni

Bana kalırsa herkese hitap etsin diye bu oyunda fazla simulasyon ögeleri yok. Adam 220’lik traktörle 420’lik bir alet çekmek istiyor ki bu alette dipkazan! Yine iyisin ki Giants fazla gerçeklik üstüne düşmüyor. (C&C inşallah bu eksikliği kaldıracak)

Giants aslında oyunu iki seviyeden oluşturacaktı. Simulasyon isteyen simulasyon modunu, tarlada otoban misali kaçmak isteyenler için normal modu seçecekti.

Bu oyunda arcadecilerden çok biz simulasyon severler müzdaribiz aslında.

2 Beğeni

Millet oyun oynamayı bilmiyo firmalarda basit oyuna yöneliyorlar, halbuki oyun gerçekte yapamadığını oyunda yapabilmek tam manasıyla yapmak, ama üşengeçlik yaparsan gerçek hayattaki gibi firma da sana arcade verir. Simulasyoncular bi köşede üzülebiliriz buyrun gelin.

Kardeş kusura bakmada bu işi bilmeden konuşuyon piyasada çok adam var birlşeyden haberi yok ağır ekipmanla tarlada çalışmamış ama tutup burda fs ye yok şöyle yok böyle diye laf söylüyor dipkazandanda haberin yok senin traktördeki beygirdende

üstüne varmayın bu kadar :smiley: Mr modu olsa o araç onu yerinden oynatabilirmiydi hele ki rampa yukarı :smiley:

Bir dipkazan dedim,ortalık karıştı :slight_smile: Tamam arkadaşlar bağlarınız,bahçeleriniz var,tarlalarınız var ben dipkazandan anlamıyorum tamam :slight_smile: Oyunun onlarca eksikliğinden şikayet etmek yerine dipkazana takıldınız, 500 bin dolara satılan araç cidden 5 km ile gidiyorsa tamam ona da eyvallah :slight_smile: More realistic mod ihtiyaç duyuluyorsa zaten ben fizik vs tartışmam,siz haklısınız…

2 Beğeni

Bro yanlış anlama tartışmalık haklı çıkmalık bi durum yok :slight_smile: eleştirilere açık ol, burda ki ortam her dalda bilinçlenmek, burası fs bölümü olduğu için de bilenler biraz heyecanlandık :joy: haklı haksız bi durum yok sadece bilelim hep beraber :slight_smile:

1 Beğeni

inek ve koyun için en uygun arsa sizce hangisi amerikan haritası için

Otomatik dikdörtgen ve rulo balya toplama modu belki işinize yarayabilir.

Rulo Balya: Fliegl DPW 180 Roundbale Autoload V0.0.2.0 FS19 | Farming Simulator 19 Mod | FS19 mod

Dikdörtgen Balya: Fliegl DPW 180 Squarebale Autoload V0.0.2.0 FS19 | Farming Simulator 19 Mod | FS19 mod

2 Beğeni

Simulasyontürk kasabasındaki TEK ÇİFT-LİK alım yapacaktır…

Şartlar:

• Oyunda genellikle gündüz saatleri aktif olmak
  • Oyun hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak
  • Grubunu sahiplenebilecek kişilikte olmak

-Müracaat için bana @burakV veya @gampue ozelden mesaj atabilirsiniz

Kara balya desteklenmiyor zaten modun ismi de otomatik rulo balya yükleme :smiley:

Otomatik Kare Balya toplama için buyrun arkadaşlar

Merhaba,
fs19 u steam üzerinden satın aldım. ancak padok bölümünde hatalar var. bunu kime nasıl iletebilirim. Örneğin ingilizce sürümünde HAY (saman) olan yerde türkçesinde tarım pulluk yükleme oranı yazıyor.

hayvan besleme ile ilgili bütün satırlarda aynı cümle sorunu var giants software support kısmına iletebilirsin