Farming Simulator 19 - Ana Konu

arkadaşlar oyun için modları nerden ediniyorsunuz

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Cattle and Crops - Ana Konu

Bu oyun beni çağırıyor resmen ama sistemimden emin değilim. Bilgisi olan arkadaşlar bir bakabilir mi oynayabilir miyim acaba şu sistemle; 4 gb ram, i5 2500 3.30(turbo 3.6), AMD Radeon HD 5500 ekran kartı?

beyler 30 dakikadır uğraşıyorum çıkaramadım :joy:

1 Beğeni

son fotoya yarıldım :smiley:

Turbo isimli atımız bug a girerek hayata gözlerini yumdu :anguished:

hiç güleceğim yoktu :grinning::joy:

Bence orta grafiklerde oynatır

Minimum 2 gb ekran kartı istiyor benim 1 gb pek açacak gibi değil galiba :confused:

intel dahili GPU HD4000 ile oynuyorum sistemim 4GB ramli 1 GB den fazla VRAM ayırdığını sanmıyorum, düşük ayarlarda kasmadan oynuyorum.

Arkadaşlar ben Farming Simulator 19 Collectors Edition aldım ama onun içinde gelen oyun da sadece İngilizce çıktı bu oyunu nasıl Türkçeye çevirebilirim yardımcı olabilir misin Hasan öfke abi

Giants Download sayfasından Turkish dilinde indirmen lazım. GIANTS Software - Download Portal

serial key ilemi indirecem

ney ile indirecem product key yok bende please enter your key diyor key yok bende

download keyi satın alman lazım abi bende oyok hasan öfke abi başka şekilde Türkçe yapamazmıyız

Simulasyontürk kasabasındaki TEK ÇİFT-LİK alım yapacaktır…

Şartlar:

• Oyunda genellikle gündüz saatleri aktif olmak
  • Oyun hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak
  • Grubunu sahiplenebilecek kişilikte olmak

-Müracaat için bana @burakV veya @gampue ozelden mesaj atabilirsiniz

1 Beğeni

ben demoyla bir test edeyim en iyisi, ilgin icin tesekkur ederim kardesim

1 Beğeni

bende HD 520 ekran kartı var bende onunla oynayabilir miyim sizce? Ona göre alacağım.

Demosu yokmuş sanırım oyunun, malum yollardan indirip denedim. Ortalama ayarlarda 20-30 fps aldım. Düşük ayarlarda 50-60 arası rahat rahat oynanabilir. 5550 serisi bu performansı veriyor buradan yola çıkarak belki tahminde bulunabilirsin, ama sana tavsiyem indirip dene.

edit: Oyunu satın aldım alırım bir hayırlı olsun :slight_smile:

4 Beğeni

oyun icinde eğitim bölümü var çiftcilik ve ekipman bilgin varsa problem yaşamazsın ayrıca oynanıs videolarını izlemeni tavsiye ederim kısa kısa neyin ne oldugunu biraz öğrensen yeter oyun türkçe oldugu icin az biraz cevirme yanlısları olsada ekipmanın neye yaradıgı hakkında bilgin olur